Yükselen Başak Burcunda

Yükselen Başak Burcunda

YÜKSELEN BAŞAK BURCUNDA - DİKKATLİ
Mizacı: İnceleyici
İmajı: Ben eleştiririm
Hayata yaklaşımı: Mükemmellik pratiklikten geçer.

Yükselen Başaklar, dostluk, ahbaplık ve konuşmaktan zevk alır. Sözleri bir hayli eğlencelidir. Maddenin değerini iyi bilmekle birlikte, kendi zevkleri için çekinmeden bol para harcayabilirler. Zeki oldukları için pek çok konuyu rahatlıkla kavrarlar. Ayrıntılar üstünde titizlikle dururlar. Özellikle hesap kafaları oldukça ünlüdür. Başka insanların kaçtığı, titizlik gerektiren, her türlü sıkıcı işle başa çıkmakta onların üstüne yoktur.

Hiçbir ayrıntıyı atlamadıklarından emin olmak için aynı işin üzerinden defalarca geçebilirler. Her şeyi listeleyip kontrol eder, ölçmeden bir adım bile atmak istemezler. Rahat olabilmeleri için her şeyin düzenli, yerli yerinde olması gerekir.

Serinkanlı ve olgun bir tavır sergilerler. Merkür'ün verdiği zekayı pratik ve güncel işlerde kullanmayı tercih ederler. Attıkları her adımda belli bir sisteme göre hareket bulunur. Kendilerine özgü yöntemleri ve bunları hayata bir düzen vermek için kullanma amacın sahiplerdir. Öğrendiklerini zihinlerine adeta bir sincabın yuvasına yiyecek taşıması gibi depo ederler.

Giyim onlar için önemlidir ve genellikle özen gösterirler. Daima derli toplu, temiz ve düzenli olmayı tercih ederler. Hatta çoğu zaman şıktırlar. Özenli giyimleri, tatlı, neşeli konuşmaları, karşı cinsin düşünce ve duygularını kolay sezmeleri sayesinde hoş ve çekici gözükürler.

Yükselen Burç Nedir?
Yükselen Burç, Astroloji'de doğmuş olduğunuz zaman ve yerin konumuna göre Güneş'in o gün itibariyle battığı yerin tam karşısında yer alan noktadır. Doğum yeri ve zamanı yükselenin hangi burç olacağını belirler. Kendinizi ve gerçekleri nasıl gördüğünüzü, hissettiğinizi, dış dünya ile olan her türlü davranış şeklinizi ve ilişkilerinizi belirleyen yükselen burç hakkında daha fazla bilgi için yükselen burç yazımızı inceleyin.

Yükselen Burcunuzu Nasıl Bulacaksınız?
Yükselen burcun belirlenmesinin en doğru yolu, o kişi için bir doğum haritası çıkartmaktır. Yükselen burcunuzu aşağıdaki servislerimizden öğrenebilirsiniz.

Yükselen burç
Doğum haritası
Yıldız haritası

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

yükselen başak burcunda