Bebeklerde Yükselen Koç Burcunda

Bebeklerde Yükselen Koç Burcunda

Koç Burcu baş bölgesini yönetir. Koç bebeğiniz özellikle bu bölgede hassas olabilir, bu yüzden kafasını bir şapkayla iyice örtün ve bu bölgeyi koruduğunuza emin olun. Aynı zamanda dik başlı ve dürtüsel hareket eden yaradılışı yüzünden başı belaya girebilir. Çok fazla sarılmak ve öpücükler ona göre değildir, fakat onu nazikçe iyileştirmeye çalışmak sakinleşmesine yardımcı olacaktır.

Bebeklerde Yükselen Burcun Anlamı
Bebeğinizin kişisel horoskopu – kesin doğum tarihi, saati ve yerine göre hesaplanan astrolojik harita - bebeğinizin ihtiyaçlarını anlamanız için size çok önemli ipuçları verir ve her bebek için en uygun beslenme ve bakım yöntemlerini anlamanıza yardımcı olabilir. Devamını okumak için tıklayın.

Bebeğinizin yükselen burcunu belirlemenin en doğru yolu Yıldız Haritasını veya Doğum Haritasını çıkartmaktır. Yükselen Burç uygulamamızdan bebeğinizin haritasını çıkartıp yükselen burcunu hemen öğrenebilirsiniz.

Bebeğinizin Doğum Haritasını Yorumluyoruz
Ebeveynler için sunduğumuz Astroloji raporu olan Astrorehber Genç Portre, çocuğu sürekli öğrenen bir varlık olarak ele alarak, hayatı boyunca karşılaşacağı zorluklarla başarılı bir biçimde mücadele edebilmesi için ihtiyacı olan belli nitelikleri vurguluyor.

Benzersiz Astroloji yazılımımız Astrorehber, birkaç dakika içinde çocuğunuzun doğum haritasını hazırlayıp analiz ederek, onu anlamanız ve büyürken karşılaşacağı problemlerin üstesinden gelmesi için ona ne şekilde destek olabileceğinizi bulmanız konusunda size yardımcı oluyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astrorehberbebek yükselen koçbebek yükselen burçbebek horoskopubebek doğum haritası