Bebeklerde Yükselen İkizler Burcunda

Bebeklerde Yükselen İkizler Burcunda

İkizler Burcu vücutta çift olan şeyleri yönetir, örneğin akciğerler, bacaklar, böbrekler gibi. Sıcak tutan bir süveterle ciğerlerini örterek önleminizi alın, soğuk havayı solumasına izin vermeyin ve bebeğinizi sigara içilen bir ortamda bulundurmayın. Onunla konuşun; sizi oldukça anlamış göründüğünde buna şaşırabilirsiniz. Konuşmak, onun hassas mizacı için ağrı ve sızıları dindiren şifalı bir merhem gibidir.

Bebeklerde Yükselen Burcun Anlamı
Bebeğinizin kişisel horoskopu – kesin doğum tarihi, saati ve yerine göre hesaplanan astrolojik harita - bebeğinizin ihtiyaçlarını anlamanız için size çok önemli ipuçları verir ve her bebek için en uygun beslenme ve bakım yöntemlerini anlamanıza yardımcı olabilir. Devamını okumak için tıklayın.

Bebeğinizin yükselen burcunu belirlemenin en doğru yolu Yıldız Haritasını veya Doğum Haritasını çıkartmaktır. Yükselen Burç uygulamamızdan bebeğinizin haritasını çıkartıp yükselen burcunu hemen öğrenebilirsiniz.

Bebeğinizin Doğum Haritasını Yorumluyoruz
Ebeveynler için sunduğumuz Astroloji raporu olan Astrorehber Genç Portre, çocuğu sürekli öğrenen bir varlık olarak ele alarak, hayatı boyunca karşılaşacağı zorluklarla başarılı bir biçimde mücadele edebilmesi için ihtiyacı olan belli nitelikleri vurguluyor.

Benzersiz Astroloji yazılımımız Astrorehber, birkaç dakika içinde çocuğunuzun doğum haritasını hazırlayıp analiz ederek, onu anlamanız ve büyürken karşılaşacağı problemlerin üstesinden gelmesi için ona ne şekilde destek olabileceğinizi bulmanız konusunda size yardımcı oluyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astrorehberbebek yükselen ikizlerbebek yükselen burçbebek horoskopubebek doğum haritası