Bebeklerde Yükselen Aslan Burcunda

Bebeklerde Yükselen Aslan Burcunda

Yükselen Aslan'sa, sağlıkla ilgili problemleri göğüs ve kalp bölgesinde bağlantılıdır ve gerginlik orada yerleşebilir. Bebeğinizin stresten uzak ve mutlu olması için, "doğduğu gün"den itibaren sevildiğini ve ona kıymet verildiğini hissetmeye çılgınca ihtiyacı vardır. Ona ne kadar mükemmel olduğunu söylemeye devam edin sık sık kucaklayarak öpün; bütün bebeklerin sevgiye çok ihtiyacı vardır, fakat bu küçük sevgi, ruhunun gıdası içindir.

Bebeklerde Yükselen Burcun Anlamı
Bebeğinizin kişisel horoskopu – kesin doğum tarihi, saati ve yerine göre hesaplanan astrolojik harita - bebeğinizin ihtiyaçlarını anlamanız için size çok önemli ipuçları verir ve her bebek için en uygun beslenme ve bakım yöntemlerini anlamanıza yardımcı olabilir. Devamını okumak için tıklayın.

Bebeğinizin yükselen burcunu belirlemenin en doğru yolu Yıldız Haritasını veya Doğum Haritasını çıkartmaktır. Yükselen Burç uygulamamızdan bebeğinizin haritasını çıkartıp yükselen burcunu hemen öğrenebilirsiniz.

Bebeğinizin Doğum Haritasını Yorumluyoruz
Ebeveynler için sunduğumuz Astroloji raporu olan Astrorehber Genç Portre, çocuğu sürekli öğrenen bir varlık olarak ele alarak, hayatı boyunca karşılaşacağı zorluklarla başarılı bir biçimde mücadele edebilmesi için ihtiyacı olan belli nitelikleri vurguluyor.

Benzersiz Astroloji yazılımımız Astrorehber, birkaç dakika içinde çocuğunuzun doğum haritasını hazırlayıp analiz ederek, onu anlamanız ve büyürken karşılaşacağı problemlerin üstesinden gelmesi için ona ne şekilde destek olabileceğinizi bulmanız konusunda size yardımcı oluyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astrorehberbebek yükselen aslanbebek yükselen burçbebek horoskopubebek doğum haritası