Bebeklerde Yükselen Akrep Burcunda

Bebeklerde Yükselen Akrep Burcunda

Yükseleni Akrep olan bebek tipik olarak erken dönem çocukluğu boyunca mücadele etmek zorundadır. Hayatın çoğu kez bu dinamik ve güçlü yükselen burca sahip çocuklara sunduğu tecrübelerle yüzleşmeye gönülsüzdürler ve bazen bebeğiniz sanki hiç doğmayı istememiş gibi hissedebilirsiniz. Bebeğinize, onun canlı imgelemini uyaracak ve derinlerdeki duygularının yatışmasını sağlayacak oyunlar ve eğlenceler bulunan doğal ve özgür bir çocukluk yaşatarak yardım edebilirsiniz. Aynı zamanda sağaltılmaya da çok iyi cevap verecek, çünkü bu onun, içine hapsedilmiş hislerinin açığa çıkmasına yardımcı olacaktır.

Bebeklerde Yükselen Burcun Anlamı
Bebeğinizin kişisel horoskopu – kesin doğum tarihi, saati ve yerine göre hesaplanan astrolojik harita - bebeğinizin ihtiyaçlarını anlamanız için size çok önemli ipuçları verir ve her bebek için en uygun beslenme ve bakım yöntemlerini anlamanıza yardımcı olabilir. Devamını okumak için tıklayın.

Bebeğinizin yükselen burcunu belirlemenin en doğru yolu Yıldız Haritasını veya Doğum Haritasını çıkartmaktır. Yükselen Burç uygulamamızdan bebeğinizin haritasını çıkartıp yükselen burcunu hemen öğrenebilirsiniz.

Bebeğinizin Doğum Haritasını Yorumluyoruz
Ebeveynler için sunduğumuz Astroloji raporu olan Astrorehber Genç Portre, çocuğu sürekli öğrenen bir varlık olarak ele alarak, hayatı boyunca karşılaşacağı zorluklarla başarılı bir biçimde mücadele edebilmesi için ihtiyacı olan belli nitelikleri vurguluyor.

Benzersiz Astroloji yazılımımız Astrorehber, birkaç dakika içinde çocuğunuzun doğum haritasını hazırlayıp analiz ederek, onu anlamanız ve büyürken karşılaşacağı problemlerin üstesinden gelmesi için ona ne şekilde destek olabileceğinizi bulmanız konusunda size yardımcı oluyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astrorehberbebek yükselen akrepbebek yükselen burçbebek horoskopubebek doğum haritası