Bebeklerde Yükselen Oğlak Burcunda

Bebeklerde Yükselen Oğlak Burcunda

Bu küçük ruh belki de yerküre düzlemine girme konusunda gönülsüz olabilir, bu yüzden fazladan bir hoş karşılamaya ve kendisine güven temin edilmesine ihtiyaç duyar. Toprak elementinin diğer burçları olan Boğa ve Başak gibi o da nazikçe ve sevgi dolu yapılan bir masaja iyi yanıt verecektir. Bu bebeğin gerginliğe eğilimi, tüm fiziki sistemi tıkayabilecek derecededir, omurgasına ve omuzlarının üzerine yapılacak masaj özellikle faydalı olacaktır.

Bebeklerde Yükselen Burcun Anlamı
Bebeğinizin kişisel horoskopu – kesin doğum tarihi, saati ve yerine göre hesaplanan astrolojik harita - bebeğinizin ihtiyaçlarını anlamanız için size çok önemli ipuçları verir ve her bebek için en uygun beslenme ve bakım yöntemlerini anlamanıza yardımcı olabilir. Devamını okumak için tıklayın.

Bebeğinizin yükselen burcunu belirlemenin en doğru yolu Yıldız Haritasını veya Doğum Haritasını çıkartmaktır. Yükselen Burç uygulamamızdan bebeğinizin haritasını çıkartıp yükselen burcunu hemen öğrenebilirsiniz.

Bebeğinizin Doğum Haritasını Yorumluyoruz
Ebeveynler için sunduğumuz Astroloji raporu olan Astrorehber Genç Portre, çocuğu sürekli öğrenen bir varlık olarak ele alarak, hayatı boyunca karşılaşacağı zorluklarla başarılı bir biçimde mücadele edebilmesi için ihtiyacı olan belli nitelikleri vurguluyor.

Benzersiz Astroloji yazılımımız Astrorehber, birkaç dakika içinde çocuğunuzun doğum haritasını hazırlayıp analiz ederek, onu anlamanız ve büyürken karşılaşacağı problemlerin üstesinden gelmesi için ona ne şekilde destek olabileceğinizi bulmanız konusunda size yardımcı oluyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astrorehberbebek yükselen oğlakbebek yükselen burçbebek horoskopubebek doğum haritası