Bebeklerde Yükselen Kova Burcunda

Bebeklerde Yükselen Kova Burcunda

Bu eşi bulunmaz bir bebektir. Fazla gergin, hiç rahat durmayan ve dürtüsel. Kova sinir sistemini yönetir ve sizin işiniz bebeğinizin hayatına dinginlik getirmektir. Aşırı derecede duyarlıdır ve toz ya da polenlere karşı alerjik olabilir. Bazen nefes alıp vermeyi unutabilir, u yüzden onu prana için bahçeye çıkarın. Aynı zamanda müziğe karşı da duyarlıdır, doğru sesler bu hassas ruh için sağaltıcıdır, tıpkı el ele tutuşma ve renk terapisini kapsayan diğer sağaltım teknikleri gibi.

Bebeklerde Yükselen Burcun Anlamı
Bebeğinizin kişisel horoskopu – kesin doğum tarihi, saati ve yerine göre hesaplanan astrolojik harita - bebeğinizin ihtiyaçlarını anlamanız için size çok önemli ipuçları verir ve her bebek için en uygun beslenme ve bakım yöntemlerini anlamanıza yardımcı olabilir. Devamını okumak için tıklayın.

Bebeğinizin yükselen burcunu belirlemenin en doğru yolu Yıldız Haritasını veya Doğum Haritasını çıkartmaktır. Yükselen Burç uygulamamızdan bebeğinizin haritasını çıkartıp yükselen burcunu hemen öğrenebilirsiniz.

Bebeğinizin Doğum Haritasını Yorumluyoruz
Ebeveynler için sunduğumuz Astroloji raporu olan Astrorehber Genç Portre, çocuğu sürekli öğrenen bir varlık olarak ele alarak, hayatı boyunca karşılaşacağı zorluklarla başarılı bir biçimde mücadele edebilmesi için ihtiyacı olan belli nitelikleri vurguluyor.

Benzersiz Astroloji yazılımımız Astrorehber, birkaç dakika içinde çocuğunuzun doğum haritasını hazırlayıp analiz ederek, onu anlamanız ve büyürken karşılaşacağı problemlerin üstesinden gelmesi için ona ne şekilde destek olabileceğinizi bulmanız konusunda size yardımcı oluyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astrorehberbebek yükselen kovabebek yükselen burçbebek horoskopubebek doğum haritası