Yükselen Oğlak Burcunda

Yükselen Oğlak Burcunda

YÜKSELEN OĞLAK BURCUNDA - ORGANİZATÖR
Mizacı: Disiplinli
İmajı: Ben güvenilir ve kendine yeten biriyim
Hayata yaklaşımı: Her şeye sahip olmanın bir bedeli vardır

Yükselen Oğlak burçları akılcı, olayları iyi inceleyebilen, istediklerini kimseye belli etmeden yapabilen, sabırlı, sebatlı, inatçı, amacına erişmek için pek az şeyle yetinebilen, herkese güvenmeyen, kuşkucu, yapılan kötülük ve iyilikleri unutmayan, fevkalade iş kafası olan kişilerdir. Yapılan her şeyi anımsayıp onlara kötülük yapmış olanları fırsat bulduklarında cezalandırmayı asla ihmal etmezler.

Çok erken yaşlarda büyük sorumluluklar alabilirler. Tepelere, yavaş ama emin adımlarla çıkarken, hayatlarında hayal kırıklıklarına asla yer vermezler. Çok dayanıklı olmaları nedeniyle her türlü zorluğun altından kolayca kalkabilirler.

Bir işe girmeden önce hem en iyi, hem de en kötü ihtimalleri de göz önünde bulundururlar. Mucizeler gibi, felaketler de onları şaşırtmaz. Organizasyon güçleri ve sabırları, geçte olsa onları başarıya taşır. Fevkalade iyi bir yönetici olmaları mümkündür.

Maddenin değerini iyi bilerek, hayatta istedikleri şeylerin çoğunun ancak parayla elde edilebileceğinin farkındadırlar. Onun için de kısa yoldan paraya kavuşma çareleri arayabilirler. Tutumlu oldukları için paraları daima artar. Terbiyeli, nazik, ağırbaşlı bir kişilik sergilerler. Maddeye çok önem vermelerine karşılık güvendikleri dostları için seve seve para harcayabilir, ya da hiç düşünmeden onların yardımına koşabilirler.

Yükselen Burç Nedir?
Yükselen Burç, Astroloji'de doğmuş olduğunuz zaman ve yerin konumuna göre Güneş'in o gün itibariyle battığı yerin tam karşısında yer alan noktadır. Doğum yeri ve zamanı yükselenin hangi burç olacağını belirler. Kendinizi ve gerçekleri nasıl gördüğünüzü, hissettiğinizi, dış dünya ile olan her türlü davranış şeklinizi ve ilişkilerinizi belirleyen yükselen burç hakkında daha fazla bilgi için yükselen burç yazımızı inceleyin.

Yükselen Burcunuzu Nasıl Bulacaksınız?
Yükselen burcun belirlenmesinin en doğru yolu, o kişi için bir doğum haritası çıkartmaktır. Yükselen burcunuzu aşağıdaki servislerimizden öğrenebilirsiniz.

Yükselen burç
Doğum haritası
Yıldız haritası

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

yükselen oğlak burcunda