Yükselen Kova Burcunda

Yükselen Kova Burcunda

YÜKSELEN KOVA BURCUNDA - SIRA DIŞI
Mizacı: Soğukkanlı
İmajı: Ben gerçekten özel biriyim
Hayata yaklaşımı: Özgürlüğün olduğu yere gidiyorum.

Yükselen Kova burçları kafasını kullanmasını iyi bilen kişilerdir. Çok özel yeteneklere sahip, zamanın bir adım ötesinde yaşayan enteresan yapıları vardır. Zeki ve pek çok yönden diğer insanlardan farklıdırlar. Kurulu bir planı takip etmek yerine, sezgilerinin sesini dinlemeyi tercih ederler. Her şeyi öğrenmeye heves ederler. Özellikle kafaları pek çok bilgiyi alabilecek güçtedir. Doğalarında olan 'farklı olma' eğilimini dizginleyip, kalabalığa karışsalar da eninde sonunda, hem de en olmadık yerde, isyankar tabiatları kendisini gösterir.

İnsanları sever onlara ellerinden geldiği kadar da yardım ederler. Ancak tembelliğe, laubaliliğe ve kötülüğe tahammülleri yoktur. En sevdikleri kimselerde bile bu tip şeyleri kabul edemezler. Toplumu iyileştirme, hayır kurumları, insanlık adına yapılan her türlü reform hareketinde yer almak isterler.

Kova burcu yükselenleri yalnızlıktan hoşlanır. Kendilerine büyük saygı duyar ve başkalarından da aynı şeyi beklerler. Kendilerine sorulmadan yapılan şeyleri beğenmezler. Zaman zaman üstün olduklarını da düşünürler, ancak bu düşüncelerinde gerçek payı da vardır.

Çevrelerinde daima akıllı, bilgili kimselerin bulunmasını arzularlar. Kılıkları, hareketleri ve tutumları faklı olduğu için dikkat uyandırırlar. Para onlar için ikinci plandadır. Ancak gerektiği zaman akılları ve çalışkanlıkları sayesinde çabucak amaçlarına ulaşabilirler.

Sevgi konusunda da bazı kuşkuları bulunur. Genç yaşta aşık olup evlenme olasılıkları fazladır. Fakat zaman geçtikçe evliliğin büyük sorumluluk olduğunu düşünmeye başlarlar. Fevkalade bir dost ve çok tehlikeli bir düşman olabilirler.

Yükselen Burç Nedir?
Yükselen Burç, Astroloji'de doğmuş olduğunuz zaman ve yerin konumuna göre Güneş'in o gün itibariyle battığı yerin tam karşısında yer alan noktadır. Doğum yeri ve zamanı yükselenin hangi burç olacağını belirler. Kendinizi ve gerçekleri nasıl gördüğünüzü, hissettiğinizi, dış dünya ile olan her türlü davranış şeklinizi ve ilişkilerinizi belirleyen yükselen burç hakkında daha fazla bilgi için yükselen burç yazımızı inceleyin.

Yükselen Burcunuzu Nasıl Bulacaksınız?
Yükselen burcun belirlenmesinin en doğru yolu, o kişi için bir doğum haritası çıkartmaktır. Yükselen burcunuzu aşağıdaki servislerimizden öğrenebilirsiniz.

Yükselen burç
Doğum haritası
Yıldız haritası

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

yükselen kova burcunda