2002 Yılı Burçlara Neler Getirecek

2002 Yılı Burçlara Neler Getirecek

Koç Burcu 2002 Yorumları
2002'de son derece canlı, cesur ve atak olacak, hareketli bir yıl geçireceksiniz. Yılın ikinci yarısı, başarıyı avucunuzun içine alacaksınız. Devamı.

Boğa Burcu 2002 Yorumları
Bu yıl ilişkilerinizi olumlu yönde geliştireceksiniz. Uranüs size meslek yaşamınızda parlak girişimlerde bulunma fırsatı verecek. Devamı.

İkizler Burcu 2002 Yorumları
2002'de aşkta sizi uçsuz bucaksız değişiklikler bekliyor. Nisan sonlarından haziran ortalarına kadar olan süreçte yıldırım aşklarıyla karşılaşabilirsiniz. Aralık ayının ilk yarısı da buna dahil. Devamı.

Yengeç Burcu 2002 Yorumları
Bu yıl bir gecede zengin ya da şöhretli olabilirsiniz. Aşk alanında kendinizi adeta yeniden doğmuş hissedip arzuladığınız bazı şeylere kavuşacaksınız. Devamı.

Aslan Burcu 2002 Yorumları
2002'de ahenksiz geçmiş günler geride kalacak. Yapacağınız çalışmalar toplum tarafından beğenilecek, sıkça seyahat etme fırsatlarıyla karşılaşacak ve talihinizin de yardımıyla ün kazanacaksınız. Devamı.

Başak Burcu 2002 Yorumları
2002'de yıldızlar size yardımcı olacak. Bekar Başak'lar büyük oranda güçlü ve etkileyici, ayrıca kendilerinden birkaç yaş büyük bir partnerin çekimi altında kalacak. Devamı.

Terazi Burcu 2002 Yorumları
Bu yıl bağımsızlığınız ön plana çıkacak. Partneriniz hala aynı kişi olabileceği gibi, bu kişiyle olan ilişkinizin dışarıdan gelen tehlikelere karşı açık olması da mümkün. Devamı.

Akrep Burcu 2002 Yorumları
Yılın ikinci yarısında önünüz açılacak. Beklentilerinizdeki değişim nedeniyle kendinizi oldukça şanslı hissedeceksiniz ve karşınıza birçok sevindirici olay çıkacak. Devamı.

Yay Burcu 2002 Yorumları
Bu yıl aşkta çeşitli fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yılın ilk altı ayında omuzlarınızdaki yük ve sorumlulukların, baskı ve ağırlığını açıkça hissedecek, daha sonraysa bunların teker teker yok olmaya başladığını göreceksiniz. Devamı.

Oğlak Burcu 2002 Yorumları
2002'de sandalınızı iterek yüzdürmeye başlayacaksınız. Yılın erken dönemlerinde ön planda işin olduğu yeni ilişkiler şekillenecek, kişilik ve becerilerinizi bu yeni şartlara uydurmanız gerekecek. Devamı.

Kova Burcu 2002 Yorumları
Bu yıl Kova'lar için aşk ve romantizm konusunda, Ocak ayının erken dönemlerinden itibaren ciddi işaretler bulunuyor. Yılın ikinci yarısında ise müthiş hareket var. Devamı.

Balık Burcu 2002 Yorumları
Bu yıl rüyalarınız gerçek olacak. Her durumda engellerin üstesinden gelebilmeniz için çeşitli çıkış yolları bulacaksınız. Bazı Balık'lar kendilerine uygun konseptleri kurmak için yeniden yapılanacaklar. Devamı.


* 2002 burç yorumlarımız TEMPO Dergisi ile Astrorehber eki olarak verilmiştir.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2002burç yorumları 20022002 yorumlarıburçlar 2002öngörüler 2002