Koç Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Koç Burcu 2006 Yorumları (Özet)

2006 sizin için büyük değişiklikler ve heyecanlarla dolu büyüleyici bir yıl olacak. Bu yılı en iyi şekilde değerlendirebilmek için olayları akışına bırakmalı, genel gidişata ayak uydurmalısınız. Size tuhaf ve şaşırtıcı gelen tesadüfleri göz ardı etmeyin. Bunlar, evrenin size doğru yolda olduğunuzu anlatmak için kullandığı işaretlerdir.

Eğer bir kitap yazmayı, halkla ilişkiler ya da reklam gibi alanlarda çalışmayı, topluluk karşısında konuşmalar yapmayı planlıyorsanız, bu dönemde karşınıza birçok fırsat çıkacak. Her zamankinden daha çok seyahat edebilir, iş gezilerine katılabilirsiniz.

Bu yıl aşk açısından en iyi dönem, Mayıs ayına denk geliyor. Bu süre içerisinde, her zamankinden daha çekici ve cazibeli olacağınız söylenebilir. Elinizi attığınız her işten avantajlı çıkacaksınız.

Yılın büyük bir bölümünde borç ve kredi alma şansınız ve başkalarına ait gelir ve kaynaklardan yararlanabilme olasılığınız yüksek düzeyde. Eşiniz veya partneriniz yüksek bir zam alabilir. Metafizik alanına daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Gizemli konulara yönelik seminerlere ve kurslara katılabilirsiniz.

Satürn, yıl boyunca eğlence amaçlı etkinlikler, çocuklar, yaratıcı faaliyetler ve aşk gibi alanlarda bazı erteleme veya kısıtlamalarla karşılaşmanıza neden olabilir.

Neptün hedeflerinizi, amaçlarınızı belirlemenizde yardımcı olurken, Pluto, dünya görüşünüzde, dini ve politik inançlarınızda önemli değişiklikler meydana getirecek.

Uranüs, bazı açılardan, içinizde depremler yaratarak geçmişte kalmış birtakım meseleleri tekrar gündeme getirebilir.

11 Aralık 2005 © Yorumcu.com

* Koç burcu 2006 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2006burç yorumları 20062006 yorumlarıburçlar 2006koç 2006özet