Boğa Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Boğa Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Bu yıl hem iş ilişkileriniz hem de kişisel ilişkileriniz gözle görülür biçimde genişliyor ve ilerliyor. Eğer şu an devam etmekte olan bir ilişkiniz varsa, daha ileri bir seviyeye taşınacağı söylenebilir. Birbirinize bağlılık sözü verebilir, hatta bunu resmileştirebilirsiniz.

Yaşamakta olduğunuz ve birkaç yıl daha yaşayacağınız Pluto transitinin etkisiyle, hayatınızın bütün alanlarında köklü ve derin dönüşümler yaşayacağınız işaret ediliyor.

Balık burcunda bulunan Uranüs'ün güneşinizle oluşturduğu uyumlu açı 2011 yılına kadar devam edecek. Bu transit, hayatınıza ilginç insanların ve olayların girmesine neden olmakla birlikte, rüyalarınızı, hayallerinizi ve tutkularınızı harekete geçirecek. Sezgileriniz güçlenebilir, hayal gücünüz yaratıcı çalışmalarınıza çok büyük katkılarda bulunabilir.

Kova burcundaki Neptün'ün transitinin meslek ve kariyer hayatınızda çok ilginç ve güçlü etkileri var. Mesleki konulara yönelik kör noktalarınız olabilir. Yada yaptığınız her işte en iyiye ve en yararlıya ulaşmak isteyebilirsiniz.

Gönül meselelerinde, bu yıl iki mükemmel zaman aralığı var: Mayıs - Haziran arası ve Eylül ayı. Bu yıl kendinizi maddi açıdan güvence altına almanız çok önemli. Yeni ve sevindirici haberler, anlaşmalar söz konusu olabilir.

Aslan burcundaki Satürn, evinizle ilgili işlerde bazı gecikme yada ertelemelere neden olabilir. Taşınmak için pek uygun bir yıl olduğu söylenemez. Yine de, unutmayın ki hayatınızı kendiniz yönlendirirsiniz. Transitler sadece o dönemde karşılaşabileceğiniz bazı olasılıklar konusunda sizi uyarır.

11 Aralık 2005 © Yorumcu.com

* Boğa burcu 2006 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2006burç yorumları 20062006 yorumlarıburçlar 2006boğa 2006özet