İkizler Burcu 2006 Yorumları (Özet)

İkizler Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Bu yıl farkında olmadan yaşayacağınız birçok değişiklik sizi bekliyor. Birkaç yıl daha sürecek olan Pluto transiti, özel ilişkilerinizin daha derin ve kişisel bir hal almasını sağlıyor.

Uranüs, kariyerinizle ilgili olarak çeşitli sürprizler ve hızlı değişikliklerle karşılaşmanıza neden oluyor. Şu an yaptığınızdan tamamen farklı bir iş yapabilir, mesleğinizi değiştirebilirsiniz. Ya da, kariyerinizi geliştirmek için yeni ve yaratıcı yollar bulabilirsiniz.

Neptün, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde, yayın, eğitim ya da hukuka ilgili işlerinizde birtakım tuhaflıklar yaşamanıza neden olabilir.

Satürn'ün yıl boyunca süren etkisi ile, kardeşleriniz, diğer akrabalarınız ve komşularınızla ilişkilerinizde birtakım zorluklarla karşılaşabilirsiniz, fakat neşeli kişiliğiniz birçok sorunun üstesinden gelmenizi sağlayacaktır.

Mali açıdan en güçlü olduğunuz dönem, Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları. Bu aylarda yatırım ve birikim yapın.

Haziran ve Temmuz aylarında, çekiciliğiniz ve cinsel cazibeniz son derece etkili. İhtiyacınız olan şeyi ihtiyacınız olduğu anda elde edebileceksiniz. Bu dönemde başlayan romantik ilişkiler, Eylül sonundan Ekim sonuna kadar olan dönemde derinlik kazanacak.

Akrep burcunda kalacak olan Jüpiter, günlük rutin işlerinizin artmasına ve büyümesine katkıda bulunacak. Hayatınızı kazanmak adına yaptığınız her işte başarılı olacaksınız. Kasım sonunda, Jüpiter'in Yay burcuna girmesi ilişkilerinizi geliştirecek. Bekarsanız, Jüpiter yeni bir yıla başlamadan evlenebilirsiniz. Mesleki ilişkilerinizde gelişme söz konusu olabilir.

11 Aralık 2005 © Yorumcu.com

* İkizler burcu 2006 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2006burç yorumları 20062006 yorumlarıburçlar 2006ikizler 2006özet