Yengeç Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Yengeç Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Satürn'ün yıl boyunca Aslan burcundaki transitinin olumlu mu yoksa zorlayıcı mı olacağı, otoritelere ve kurallara karşı sergileyeceğiniz tutuma, göstereceğiniz tepkilere bağlı. Hayatınızı düzene sokmanıza yardım edebileceği gibi, bazı erteleme ve gecikmelerle karşılaşmanıza neden olabilir.

Yine de, endişelenmeyin. Bu yıl gökyüzünde size yardımcı olacak yeteri kadar olumlu hareket var. Jüpiter, aşk, yaratıcılık ve eğlenceye yönelik fırsatları arttırıyor. Kasım sonuna kadar güneşinizle uyumlu bir açı oluşturan Jüpiter sizi yaratıcılığınızın sınırlarını keşfetmeye zorlayabilir.

Uranüs, yıl boyunca uzun mesafeli yolculukları destekleyerek dünya görüşünüzü etkiliyor. İlginç ve farklı insanlarla tanışmak sizi şaşırtmasın.

Neptün, metafizik, vergiler, sigorta ve miras gibi konularla ilgili ilginç deneyimler yaşamanıza yol açacak. Bu yıl sezgisel yetenekleriniz gözle görülür biçimde güçlenebilir.

Pluto, bütün yıl sağlığınızı ve işinizi temsil eden altıncı evinizde Yay burcunda bulunacak.

Ekim sonundan Kasım ortasına kadar olan dönem aşk ve romantizm açısından son derece iyi. Bu süre boyunca bir şekilde gizlilik içeren yeni aşk maceraları yaşama olasılığınız var.

Bu yıl kariyerinizle ilgili bazı önemli olaylarla karşılaşabilirsiniz. Meslek değiştirme olasılığınız söz konusu. Ya da, yüksek oranda zam alabilir, terfi edebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili en önemli olaylar, Koç burcunda ve onuncu evinizde bir Güneş tutulmasının yaşanacağı Mart ayında meydana geliyor.

7 Eylül'de Balık burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması, bu ay içinde kısa süreli seyahatlere çıkma olasılığınızı arttırıyor. Ayrıca, okula geri dönmek, yüksek lisans yapmak, ya da mesleki geliştirme ve uzmanlık kurslarına katılmak isteyebilirsiniz.

11 Aralık 2005 © Yorumcu.com

* Yengeç burcu 2006 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2006burç yorumları 20062006 yorumlarıburçlar 2006yengeç 2006özet