Aslan Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Aslan Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Satürn bütün yıl boyunca burcunuzda olacak. Bu gezegen güneşinizle ne zaman kavuşum oluştursa, sizi görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmeye davet eder. Her otuz yılda bir gerçekleşen bu transit, bir çeşit teftiştir.

Artık geçerliliğini yitirmiş, gereksiz ilişkilerden ve durumlardan kurtulmaya başlarsınız. İş konusunda size verilen sorumluluklar artabilir. Annenizin, babanızın veya yardıma ihtiyacı olan başka bir akrabanızın bakımını üstlenmeniz gerekebilir. Bu transitin asıl amacı sizi yaşantınızı gözden geçirmeye ve inançlarınıza, ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize daha uygun bir şekle sokmaya yönlendirmektir.

Bu transitin sonunda, yani 2007 Eylül ayında çok zorlu bir savaşın sonunda elde ettiğiniz zaferin tadını çıkarabilirsiniz. Dolayısıyla, bu savaştan galip çıkmak için yapılması gereken ne varsa yapın.

Dokunduğu her şeyi büyüten Jüpiter on bir aydan fazla bir süre boyunca yuvayı temsil eden enerji alanınızda. Daha büyük bir eve taşınabilir, veya şimdiki evinizi genişletmek isteyebilirsiniz. Ayrıca, bir akrabanızın bir süreliğine size taşınması veya bir bebeğin dünyaya gelmesi suretiyle aileniz genişleyebilir.

Romantizm ve sıkı dostluklar açısından en iyi dönem, Ocak ayı ile Kasım ortasından yıl sonuna kadar olan süreye denk geliyor.

Bu yıl Balık burcunda bulunan Uranüs sayesinde, Nisan ve Mayıs aylarında iş ortağınızın, eşinizin veya kaynaklarını paylaştığınız herhangi başka birinin gelirinde ani bir değişiklik yaşanabilir.

Köklü değişimlerin gezegeni Pluto'nun transiti, eğlence, çocuklar ve yaratıcılık gibi konulara olan yaklaşımınızı yavaş yavaş değiştiriyor.

Neptün, Kova burcundaki transitine devam ediyor. Son birkaç yıl içinde birinden hoşlanmış olabilirsiniz. Hoşlanmadıysanız da bu tarihten sonra kalbinizi çalacak birileriyle karşılaşacaksınız.

11 Aralık 2005 © Yorumcu.com

* Aslan burcu 2006 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2006burç yorumları 20062006 yorumlarıburçlar 2006aslan 2006özet