Başak Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Başak Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Bu yıl sizin için son derece merak uyandırıcı olaylarla dolu bir yıl olacak. Romantizm, iletişim, kardeşleriniz ve komşularınızla ilişkileriniz gibi konular ön plana çıkıyor. Bir taşınma ya da benzeri büyük değişiklikler söz konusu olabilir.

Pluto, haritanızda yavaş tempolu gezintisine devam ediyor. Şüphesiz, son birkaç yıldır ev hayatınızla ilgili çok önemli ve etkili olaylar yaşıyorsunuz. En kötülerini geride bıraktınız. Sonunda, yaşadığınız değişikliklerin, hayatınızda yeni deneyimlere, ilişkilere ve durumlara yer açtığını göreceksiniz.

Yüksek bir bilinç düzeyini sembolize eden Neptün, Kova burcunda ve altıncı evinizdeki gezintisini sürdürüyor. Bu yıl işinizle ilgili meseleler kafanızda netlik kazanacak. Başkalarına ne kadar garip göründüğünü umursamadan bütün fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Uranüs Balık burcundaki seyahati, özel ve mesleki ilişki ve ortaklıklarınızı önemli ölçüde etkiliyor. Bütün kişisel ilişkilerinizde bireyselliğinizi korumanızda yarar var. Eğer Uranüs'ün bu etkisiyle yaşamayı öğrenirseniz, onunla başa çıkmak artık sizin için daha kolay ve daha az yıpratıcıdır.

Bu yıl, özellikle Nisan ayı ile Mayıs başında, ilişkilerinizde heyecan verici gelişmelere tanık olacaksınız. Bu tarihler, şu an hayatınızda biri olsa da olmasa da, romantizm açısından son derece zengin.

Satürn'ün Aslan burcundaki transiti, çözüme ulaştırılmamış sorunlarınızı yeniden ele almanızda size yardımcı olacak. Bütün bunları, Satürn'ün burcunuza girdiği 2007 yılına kadar olan sürede yapmanızda yarar var.

Jüpiter yılın büyük bir bölümünü iletişim ve kısa seyahatleri temsil eden evinizde geçirecek. Eğer bir yazarsanız veya iletişimle ilgili bir alanda çalışıyorsanız, bu transit, hedeflerinize ulaşmanıza ve yaptığınız işleri büyütmenizde size yardımcı olacaktır. Önünüze yeni fırsatlar çıkabilir

Bu yıl dört tutulma meydana gelecek. Bunlardan ikisi sizin burcunuza, biri zıt burcunuza ve diğeri de miras ve cinsellik evinize denk geliyor. Tutulmaların etkileri herkeste farklı şekillerde kendilerini gösterirler. Fakat siz bu konuda önceden bilgi sahibi olursanız, önlemlerinizi alabilirsiniz. Bu tutulma dönemleriyle daha bilinçli bir biçimde başa çıkabilirsiniz.

11 Aralık 2005 © Yorumcu.com

* Başak burcu 2006 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2006burç yorumları 20062006 yorumlarıburçlar 2006başak 2006özet