Terazi Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Terazi Burcu 2006 Yorumları (Özet)

2006, sizin için maddi açıdan çok yararlı bir yıl olabilir. Yılın büyük bir bölümünü para evinizde, Akrep burcunda geçirecek olan Jüpiter'in genişletici etkisi sayesinde para kazanmak için yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Gelirinizi artırmaya yönelik yepyeni fikirler edinebilir, birikim yapabilirsiniz. Kazancınız önemli oranda artabilir. Ayrıca, kişisel değerlerinizde de gelişme ve büyüme söz konusu olabilir.

Bireyselliği, dehayı ve ani, beklenmedik değişiklikleri temsil eden Uranüs'ün, günlük iş rutininiz üzerindeki etkisini bir süredir hissediyor olmalısınız. Dolayısıyla, yıl boyunca neden olacağı aksaklıklar ve sorunlar sizi pek şaşırtmayacaktır.

Fiziksel gerçekliğin ve yaşamımızı kontrol eden kuralların temsilcisi Satürn'ün Aslan burcundaki transiti, düşlerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak. Kendiniz için neler yapmak istediğinizi, hayatta ne gibi başarılara ulaşmayı hedeflediğinizi tekrar düşünebilirsiniz. En büyük hayallerinize sandığınızdan daha yakın olabilirsiniz.

Kova burcundaki Neptün beşinci evinizde ilerliyor. Bu transit bazen gerçek yaşam ve hayal dünyası arasındaki çizgiyi bulanıklaştırabilir. Bu yıl birine aşık olduysanız, onu gerçekten olduğu gibi göremeyebilirsiniz. Öte yandan, yaratıcılık açısından düşünüldüğünde, bu transitin çok faydasını görebilirsiniz. İlham kaynağı bulmakta zorlanmaz, çok derin duygular içine girebilirsiniz. Çocuklarınız varsa, bu yıl oları daha yakından takip etmek zorunda kalabilirsiniz.

Yay burcundaki Pluto, haritanızdaki uzun yolculuğuna devam ediyor. Değişiklik yaratan, farklılaştırıcı etkisi hissedilemeyecek kadar hafif olsa da, çok güçlüdür. 2008'de Pluto Oğlak burcuna girdiğinde iletişim yeteneklerinizin bariz bir biçimde değiştiğini göreceksiniz. Özellikle Kasım sonundan sonra, sizin için bir taşınma söz konusu olabilir. Bu ille de çok uzak bir yere taşınacağınız anlamına gelmiyor. Belki yan daireye bile taşınabilirsiniz.

11 Aralık 2005 © Yorumcu.com

* Terazi burcu 2006 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2006burç yorumları 20062006 yorumlarıburçlar 2006terazi 2006özet