Akrep Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Akrep Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Geliştiren ve büyüten gezegen Jüpiter yılın büyük bir kısmını sizin burcunuzda geçirecek ve beraberinde yeni fırsatlar, ilişkiler getirecek. Ayrıca, size kendinizi ifade etmenin yeni yollarını gösterecek. Jüpiter, Mart ortalarından Temmuz'un başına kadar geri gidiş sürecinde olacak. Bu dönemde enerjisi içe dönecek ve sizi, görüşünüz, dini inançlarınız ya da hayat felsefenizle ilgili bazı gerçekleri gözden geçirmeye itecek.

Jüpiter'in burcunuzdaki transiti süresince başka bir yere taşınabilir, iş veya kariyer değiştirebilir, evlenebilirsiniz. Bunlara benzer birçok olasılıktan bahsedilebilir, fakat hepsi hayatınızın belli bir alanında başarı ve büyümeye yönelik değişiklikler olacaktır.

Satürn Aslan burcundaki transitine devam ederken, kariyerinizle ilgili olarak bazı aksaklık ve gecikmeler yaşamanıza neden olabilir. Öte yandan, beraberinde artan sorumlulukları ve başarıyı da getirebilir. Bu, mesleğinizin ne olduğuna ve geçmişte ne kadar çok çalıştığınıza bağlı olarak değişir.

Uranüs'ün Balık burcundaki transiti, yaratıcılık gerektiren çalışmalarınıza canlılık katıyor ve sizi daha fazla risk almaya zorluyor. Sıra dışı, ilginç kişilerle karşılaşmanızı sağlıyor. Kendi yaratıcılığınıza tamamıyla farklı bir açıdan bakmanıza yardım ediyor. Çocuklarınız varsa, bu transit nedeniyle onlarla ilgili birtakım problemler yaşayabilirsiniz ve onları her zamankinden daha yakından takip etmek zorunda kalabilirsiniz.

Neptün'ün Kova burcundaki transiti, ev yaşamınızla ilgili olarak olağan dışı, kafa karıştırıcı olaylar yaşamanıza neden olabilir. Anneniz, babanız veya yaşlı bir akrabanız bu dönemde sizin yardımınıza ve ilginize ihtiyaç duyabilir. Bu transitin asıl amacı dikkatinizi kendinizden çok başkalarına yönlendirmenizi sağlamaktır.

Yönetici gezegeniniz Pluto, son birkaç yıldır, maddi durumunuzla ilgili olarak yeni düzenlemeler yapmanıza yardımcı oluyor ve para kazanmanın yeni yollarını bulmanız konusunda sizi sürekli motive ediyor. Borca girmiş veya borçtan kurtulmuş olabilirsiniz. Kişisel değerleriniz, hafif fakat sağlam bir geçiş yaşamaya devam ediyor.

11 Aralık 2005 © Yorumcu.com

* Akrep burcu 2006 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2006burç yorumları 20062006 yorumlarıburçlar 2006akrep 2006özet