Yay Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Yay Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Bu yıl sezgilerinizi yoğun olarak kullanacak, iç dünyanızla her zamankinden daha fazla meşgul olacaksınız. Yönetici gezegeniniz Jüpiter, Kasım sonlarına kadar Akrep burcunda. Ruhsal ve psikolojik dünyanızın derinlerine inmenize yardımcı oluyor. Kasım sonlarından itibaren, Jüpiter burcunuza giriyor ve sizin için, yaşam standartlarınızı yükseltmenize yardımcı olacak fırsatlarla dolu bir yıl başlıyor.

Aslan burcundaki Satürn, haritanızdaki seyrine devam ediyor. Bu zamana kadar hayatın gerçeklerine dair ne öğrendiyseniz hepsini kafanızda netleştirebilir, bundan sonraki yaşamınızı bu gerçekler doğrultusunda yönlendirebilirsiniz. Ya da, işler tahmin ettiğinizi gibi gitmeyebilir ve engellerle karşılaşabilirsiniz.

Yıl boyunca, Uranüs Balık burcunda ve yuva evinizde transit halinde olacak. Bu transit, ev yaşamınızda beklenmedik değişiklikler ve birtakım aksaklıklarla karşılaşmanıza neden olabilir. Örneğin taşınmanız gerekebilir veya ilginç, sıra dışı insanlar bir şekilde ailenizi etkileyebilir. Eğer katı bir ev yaşantınız varsa, bu durum çok yakında değişecektir.

1995'ten beri, köklü dönüşümlerin gezegeni Pluto burcunuzda bulunuyor. Bu güne kadar yaşamınızda çok büyük değişiklikler meydana gelmiş olabilir. Bu durum bir süre daha devam edecektir. Buna karşın, Pluto'nun etkisi o kadar uzun bir zaman dilimine yayılır ki, kendisini çok fazla hissettirmez.

Kova burcundaki Neptün'ün transiti, kardeşlerinizle, diğer akrabalarınızla veya komşularınızla ilişkilerinizde şaşırtıcı birtakım olaylarla karşılaşmanıza neden olabilir. Yaşadığınız muhitten artık memnun olmayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza daha uygun bir yer aramaya başlayabilirsiniz.

Bu yıl romantizm açısından en iyi dönem Kasım ortasından Aralık ortasına kadar olan dönem arasına denk geliyor. Aralık başından yıl sonuna kadar olan süre de aşk hayatınız açısından oldukça iyi geçecek.

11 Aralık 2005 © Yorumcu.com

* Yay burcu 2006 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2006burç yorumları 20062006 yorumlarıburçlar 2006yay 2006özet