Oğlak Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Oğlak Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Yönetici gezegeniniz Satürn, Aslan burcundaki seyahatine bu yıl da devam ediyor. Satürn, paylaşılan kaynaklarınızın temsilcisi olan sekizinci evinizdeki transitini sürdürüyor. Kredi, borç taleplerinizle veya başkalarının paralarını kullanmayla ilgili gecikme veya aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Eşiniz, ortağınız ya da gelirine ortak olduğunuz herhangi başka birisi iş değiştirmeye karar verebilir veya işten çıkarılabilir. Bu durum, sizi maddi açıdan olumsuz etkileyebilir.

Öte yandan, sanki bu durumu telafi edermişçesine, Akrep burcundaki Jüpiter, güneşinizle uyumlu bir açı oluşturuyor. Bu açının olumlu etkileri Kasım sonlarına kadar devam ediyor ve arkadaş, tanıdık çevrenizin genişlemesini sağlıyor. Jüpiter'in On birinci evinizdeki transiti hayallerinizin ve düşlerinizin sınırlarını genişletiyor. Bu yıl insanların gözü önünde gerçekleştireceğiniz her türlü faaliyet beğeni ve takdir toplayacaktır.

Uranüs Balık burcundaki transitine devam ederken, kardeşlerinizle, diğer akrabalarınızla ve komşularınızla ilişkilerinizi sarsıyor, fakat bunu sadece sizi rahata alışmaktan kurtarmak için yapıyor. Ayrıca, Uranüs iletişim kurma şeklinizin değişmesine neden olabileceği gibi, kendiniz ve aileniz için daha uygun bir muhite taşınma ihtiyacı duymanıza yol açabilir.

Neptün para evinizde Kova burcundaki transitine devam ediyor. Bu transitin işaret ettiği unsurlardan biri, sanatın herhangi bir kolundan para kazanma yeteneğidir. Para kazanmak konusunda Neptün sizi gerçeklerden uzaklaştırabilir. Gelir ve gider dengenizi, bütçenizi her zamankinden daha büyük bir dikkatle ele almanız ve harcamalarınızı kontrol altında tutmanız gerekebilir.

Pluto Yay burcunda, kariyer evinizdeki transitine devam ediyor. 1995'te başlayan bu transit son birkaç yıldır ilişkilerinizde güç unsurunun ön plana çıkmasına neden oluyor. Kendi yaşamınızın kontrolünü yeniden elinize alabilir, kişiliğinizin derinliklerinde gizli kalmış güçlü yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Bu transitle ilgili olarak asla şüphe etmemeniz gereken şey şudur: Önünüzde açtığı kapılardan bir kez girerseniz bir daha asla geri dönüp bakmazsınız.

Bu yıl romantizm açısından en iyi dönem Aralık ayı ortalarından yıl sonuna kadar olan süreye denk geliyor. Bu tarihlerde Venüs burcunuzda bulunuyor ve çekiciliğinize, cazibenize güç katıyor.

11 Aralık 2005 © Yorumcu.com

* Oğlak burcu 2006 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2006burç yorumları 20062006 yorumlarıburçlar 2006oğlak 2006özet