Kova Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Kova Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Yönetici gezegeniniz Uranüs yıl boyunca Balık burcunda ve para evinizde seyahat ediyor. 2010 yılının ortalarına kadar sürecek olan bu transit, maddi durumunuzla ve kişisel değerlerinizle ilgili ani ve beklenmedik değişiklikler yaşamanıza neden olabilir. Sanat, bilim ya da size bambaşka dünyaların kapılarını açacak herhangi bir konuyla meşgul olan ilginç insanlarla tanışabilirsiniz.

Neptün önümüzdeki altı yıl boyunca burcunuzdaki transitine devam edecek. Artık Neptün'ün enerjisine alışmış olmalısınız. Bu transit altında manevi yönünüz ve merhamet duygunuz sürekli derinleşir. Hayatınızın bazı alanları son derece belirsiz, kafa karıştırıcı ve tanımsızmış gibi görünebilir. Kendinize çok büyük hedefler koyabilir, onlara ulaşmak için çok çalışabilirsiniz.

Pluto Yay burcunda kariyer evinizdeki yolculuğunu sürdürüyor. Üyesi olduğunuz topluluklarla ilişkileriniz, düşleriniz ve hayalleriniz, yaşadığınız olayların etkileri doğrultusunda değişmeye devam ediyor. Enerjinizi tüketen insanların yavaş yavaş hayatınızdan çıktığını görebilirsiniz.

Satürn Aslan burcundaki transitine devam ederken, güneşinizle uyumlu bir açı oluşturuyor. Ortaklıklar evinizde meydana gelen bu transit, ilişkilerinizde sorumluluğunuzun artacağına işaret ediyor. Özel ilişkilerinizde eşiniz veya sevgiliniz, size sınırlayıcı veya kısıtlayıcı bulduğunuz taleplerle gelebilir. İş ortağınız size hemen yarın kararınızı bildirmeniz gereken öneriler sunabilir.

Jüpiter yılın büyük bir bölümünde Akrep burcunda, kariyer evinizde transitte olacak. Bu transit, inançlarınıza ve dünya görüşünüze çok daha uygun bazı kariyer fırsatlarını beraberinde getirecek. Ayrıca, yeni insanlarla, hata belki sizinle aynı veya benzer alanda çalışan yabancılarla tanışmanızı sağlayacak.

Aşk açısından bu yıl en iyi dönemler Ocak ayının ilk günlerine ve Venüs'ün burcunuzda olduğu Mart başından Nisan başına kadar olan dönem arasına denk geliyor.

11 Aralık 2005 © Yorumcu.com

* Kova burcu 2006 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2006burç yorumları 20062006 yorumlarıburçlar 2006kova 2006özet