Balık Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Balık Burcu 2006 Yorumları (Özet)

Yönetici gezegeniniz Neptün Kova burcunda ve kariyer evinizdeki transitine devam ediyor. Neptün'ün enerjisinin kendisini çok net ve anlaşılır rüyalar, mistik deneyimler, hayal ve gerçek arasıda gitgide belirsizleşen sınırlar şeklinde gösterdiğini bu güne kadar fark etmiş olmalısınız.

Ani ve beklenmeyen değişikliklerin gezegeni Uranüs burcunuzdaki transitine devam ediyor. Bu transitin neden olabileceği şeyler arasında ev değiştirme, eski ilişkilerin sona ermesi, karşınıza yeni ve heyecan verici iş fırsatları ve ilişkilerin çıkması, yeni ilgi alanları sayılabilir. Önümüzdeki birkaç bir kaç yıl boyunca hayatınıza sanatçı ruha sahip insanlarla, sıra dışı, aykırı tipler girebilir.

Satürn bu dönemde Aslan burcunda ve altıncı evinizde transit halinde bulunuyor. Bu transit günlük iş rutininizde birtakım aksamalar ve gecikmeler yaşamanıza neden olabilir. İş yerinde size fazladan birtakım sorumluluklar verildiğini ve hak ettiğiniz karşılığı alamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Yine de bu transitin size kazandıracağı çok şey vardır. Bu nedenle, umutsuzluğa kapılmayın. Satürn hedeflerinizi netleştirmeniz için size yardımcı olacaktır.

Jüpiter yılın büyük bir kısmını Akrep burcunda, dokuzuncu evinizde geçirecek. Bu garip ve fantastik transit, dünya görüşünüzü, inanç sisteminizi geliştirip yabancı ülke ve kültürlere olan merakınızı arttırarak ufkunuzun genişlemesine yardımcı oluyor. Yarım kalan eğitiminizi tamamlamaya veya dünya turuna çıkmaya karar verebilirsiniz. Bir yazarsanız, bu transit sayesinde, eserlerinizin yayınlanmasına yönelik birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz.

Aşk açısından bu yıl en verimli dönemler, Venüs'ün burcunuzda bulunduğu Nisan başından Mayıs başına kadar olan dönem arasına denk geliyor. Venüs'ün Yengeç burcunda bulunduğu Temmuz ortasından, Ağustos ortaları arası da romantizm açısından oldukça iyi bir dönem.

Bu yıl dört tutulma meydana geliyor. Bunlardan ikisi Mart ayında, diğer ikisi de Eylül ayında gerçekleşiyor. Eylül'deki tutulmalar sizin için zorlayıcı olmayacaktır. Zira 7 Eylül'de yaşanacak olan Ay tutulması sizin burcunuza denk geliyor.

11 Aralık 2005 © Yorumcu.com

* Balık burcu 2006 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2006burç yorumları 20062006 yorumlarıburçlar 2006balık 2006özet