Koç Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Koç Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Bu yıl dış gezegenlerin faaliyetlerinin büyük çoğunluğu kariyer ve iş hayatınızı ön plana çıkarıyor. Fakat tabi ki 2009 yılında gündeminizde sadece iş olmayacak. Eğlenceye de vakit ayıracaksınız. Üstelik bu ikisi arasında son derece tatmin edici bir denge kurabileceksiniz. 2009 yılı sosyal hayatınız açısından en iyi yıllardan biri olacak ve tanıdık çevrenize yepyeni yüzler eklenecek. Hatta ruh eşinizi bile bulabilirsiniz.

2008 yılının Ekim veya Kasım ayında işle ilgili çalkantılı bir dönem geçirmiş olabilirsiniz. Bu durum Şubat ayı başlarında tekrar karşınıza çıkacak, çünkü bu dönemde Başak burcunda bulunan sabit ve kararlı Satürn Balık burcunda bulunan şaşırtıcı ve ne yapacağı belli olmayan Uranüs ile Altıncı-On ikinci ev ekseninizde ikinci kez tam olarak aynı hizaya gelecek.

Fakat olayların dönüm noktasına ulaşması Mart ayının ilk günlerini bulacak. Böyle olsa bile, siz olup bitenleri ancak Eylül ayı başlarında üçüncü ve sonuncu Satürn – Uranüs dizilimi meydana geldiğinde tam anlamıyla görebilecek ve her şeyin düzeldiğini hissedebileceksiniz.

Kariyerinizle ilgili olarak kendinize yeni bir pozisyon arıyorsanız, bu konuda en doğru adımı ancak Eylül ayı sonlarında atabileceksiniz.

Satürn'ün tüm burçları dolaşması yirmi sekiz yıl sürer ve her burçta yaklaşık iki buçuk yıl kalır. Satürn ilişkileriniz açısından her zaman kasvet ve felaket sinyalleri vermez. Hatta partnerinizle aranızdaki sevgi bağlarının, aşkın daha da güçlenmesini sağlamlaşmasını sağlayabilir ya da eğer hayatınızda kimse yoksa ömür boyu sürecek bir ilişkiye başlayacağınıza işaret edebilir. Ayrıca iş ilişkilerinizde de zorluklarla karşılaşabilirsiniz, bunun için en azından 2010 yılına kadar beklemenizde yarar var.

Mayıs, Haziran ve Aralık aylarında Jüpiter ve Neptün güçlerini birleştirdiğinde dikkatli olmanızda fayda var. Güvenilir olduğunu düşündüğünüz biri sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Şubat ayının ilk günlerinde yaşadığınız olaylara, tanıştığınız insanlara dikkat edin. Bu dönemde yaşadıklarınız ve öğrendikleriniz yılın geri kalanında sizi nelerin beklediğine dair ipuçları verebilir.

Aralık 2008 © Yorumcu.com

* Koç burcu 2009 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2009burç yorumları 20092009 yorumlarıburçlar 2009koç 2009özet