Boğa Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Boğa Burcu 2009 Yorumları (Özet)

2009 yılında gezegensel etkiler iş ve kariyer yaşamınızı ön plana çıkaracağından hayata damganızı vurmak için pek çok fırsatla karşılaşacaksınız. Bunlar özellikle yılın son altı ayında gerçekleşecek.

Yaz bitip sonbahar başladığında ve 2010 yılı ufukta göründüğünde değişim hayatınızın olağan bir parçası haline gelecek. Yatırımlarınız ve maddi açıdan aldığınız riskler konusunda son derece dikkatli olmak zorundasınız.

Jüpiter 5 Ocak'ta kariyerinizi temsil eden Kova burcuna girecek ve bolluk ve bereket gezegeninin tüm nimetlerinden yararlanacaksınız. Jüpiter sizin geleceğe açılan kapınız. Ondan alabileceğiniz ne varsa şimdi alın, çünkü Jüpiter'in bu burcu tekrar ziyaret etmesi için aradan on iki yıl geçmesi gerekecek.

Neptün'ün etkisi, Jüpiter'in etkisinden daha belirsiz ve gizlidir. Jüpiter çok şey vaat eder ve genellikle vaatlerini yerine getirir fakat bazen de getirmez. Neptün gerçekleri yanılgı ve sanrılarla maskeler. Fakat aynı zamanda size ilham verir.

Bu ikiliden en iyi şekilde yararlanmak biraz zor olabilir. Yine de kesin bir avantajınız var, o da doğuştan sahip olduğunuz gerçekçiliğiniz. Ona güvenin ve kariyer seçeneklerinizle ilgili gerçeklere umut ve dileklerinizden daha fazla ağırlık verin.

Satürn 2007 yılında Başak burcuna girdiğinden beri aşk hayatınızı ve sosyal yaşantınızı kısıtlamış olabilir. Bu durum Ekim ayı sonlarında Satürn Terazi burcuna girdiğinde de devam edecek. Eğer ciddi bir ilişkiniz varsa veya böyle bir ilişkiye başlamak üzereyseniz, onu daha önceki ilişkileriniz kadar canlı ve heyecan verici bulmayabilirsiniz fakat çok daha sağlam, güvenilir ve kalıcı olacağı ve size huzur vereceği kesindir.

Öte yandan, eğer işler sizin umduğunuz gibi gitmiyorsa, Eylül ayındaki Satürn/Uranüs dizilimi sizi ipleri koparmaya teşvik edebilir. Bunun nedeni ufukta başka birini görmüş olmanızdır. Ruh eşinize ilk görüşte aşık olmanız imkansız değildir.

Eğer çocuğunuz varsa, özellikle de ergenlik çağında bir çocuğunuz varsa, onların neler yaptığından haberdar olun, aktivitelerine katılın ve arkadaşlarıyla tanışın. Çocuklarınız kaç yaşında olursa olsun sizin bilginize, rehberliğinize, ilginize ve deneyimlerinize ihtiyaç duyacaklardır.

Aralık 2008 © Yorumcu.com

* Boğa burcu 2009 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2009burç yorumları 20092009 yorumlarıburçlar 2009boğa 2009özet