İkizler Burcu 2009 Yorumları (Özet)

İkizler Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Hayat değişiyor! Bu gerçeği kabul ederseniz 2009 yılı size heyecan verici maceralar getirecek ve hem kişisel gelişim açısından özel hayatınızda hem de kariyer gelişimi açısından iş hayatınızda yeni fırsatlar sunacak.

Jüpiter'in etkileri sadece seyahatleri tetiklemekle kalmıyor. Merakınızı, öğrenme isteğinizi en üst seviyeye çıkarıyor ve sizi başka kültürleri, yaşam tarzlarını araştırıp keşfetmek konusunda motive ediyor. Bütün bu deneyimlerden elde ettikleriniz 2010 yılında kariyeriniz ve hedefleriniz açısından son derece yararlı olacak.

Yeni bir pozisyon veya terfi hedefliyorsanız, hedefinize Şubat'ta veya Eylül'de ulaşabilirsiniz. Eylül'de bu olasılık daha güçlüdür. Yine de, herhangi bir adım atmadan önce bunun uzun vadeli hedeflerinize gerçekten faydası olup olmadığını iyi düşünün.

Satürn sizi evinizin modelini değiştirmek veya yeni bir ev almak konusunda heveslendirebilir. Eğer ev almayı veya yanınıza ev arkadaşı almayı düşünüyorsanız çok dikkatli ve tedbirli olun. Eğer satacağınız bir ev varsa önce onu satın ve taksit tutarını en düşük düzeyde tutmaya çalışarak elinizde mümkün olduğunca çok para kalmasını sağlayın. Daha sonra, evle ilgili tamirat, tadilat, dekorasyon işleri için fazla masrafa girmemeye, kendi başınıza yapabileceğiniz şeyler için başkalarına para ödememeye çalışın.

30 Ekim'de Satürn Terazi burcuna Beşinci evinize girecek. Bu gezegen önümüzdeki birkaç yıl sosyal hayatınızı ve aşk hayatınızı kısıtlayabilir de kısıtlamayabilir de. Bu dönemde yeni insanlarla tanışmaktan ziyade eski arkadaşlarınızla bir araya gelmeyi tercih edecek olsanız da seçiminizi size yeni insanlar tanıma, farklı konularda sohbet etme imkanı sağlayabilecek görüşme ve etkinliklerden yana kullanın. Aradığınız ruh eşiniz bu insanlar arasında olabilir. Sizden oldukça yaşlı veya oldukça genç biriyle aranızda bir aşk başlayabilir.

Harcadığınızdan daha fazlasını biriktirme alışkanlığı edinmek için çok uygun bir dönem, çünkü Pluto önümüzdeki On beş yılı Oğlak burcunda geçirecek. Bu güçlü gezegen söz konusu süre zarfında refah düzeyinizi iki katına çıkarabileceği gibi maddi durumunuzu olumsuz yönde de etkileyebilir. Eğer genç çocukları olan biriyseniz, onların üniversite eğitimi için birikim yapmaya başlamanızda yarar var.

Aralık 2008 © Yorumcu.com

* İkizler burcu 2009 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2009burç yorumları 20092009 yorumlarıburçlar 2009ikizler 2009özet