Yengeç Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Yengeç Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Para! Sizin en sevdiğiniz konu başlıklarından biri. 2009 yılı sizin için maddi açıdan en iyi yıllardan biri olma potansiyeline sahip. Bunun için 5 Ocak'ta Kova burcunda, sekizinci evinize girecek olan bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter'e teşekkür edebilirsiniz.

Siz veya partneriniz herhangi bir yatırım, miras veya şans oyunları yoluyla gelir elde edebilir, yüklü bir zam veya ikramiye alabilirsiniz. Para harcamaktan çok biriktirmeye yoğunlaşın ve gelecekte size kar getirecek yatırımlara yönelin.

Şubat ve Eylül ayları boyunca seyahatten uzak durmaya çalışın. Ertelemeler, iptaller ve mekanik sorunlar söz konusu olabilir. Ayrıca, aynı süre boyunca yazılı iletişim kurarken ne yazdığınıza dikkat edin. Ani kararlar vermekten, geri dönüşler yapmaktan kaçının, çünkü daha sonra pişman olabilirsiniz.

Satürn 30 Ekim'de Terazi burcuna girecek ve üç yıl boyunca ev yaşamınızın ön plana çıkmasına neden olacak. 30 Ekim'den itibaren 2012 yılına kadar olan sürede başka bir yerde yaşamaya başlayabilir, evinizin dekorasyonunu ve modelini değiştirebilir veya kendinize bir ev satın alabilirsiniz.

Ev ve aile yaşamının ayrı bir önem kazandığı bu dönem sizin için bir tür kök salma, temel oluşturma dönemi olacak. Ebeveynlerinize veya yaşlı akrabalarınıza daha fazla vakit ayırmak, ilgi göstermek durumunda kalabilir, günlük bakımıyla ilgili daha fazla sorumluluk üstlenmek durumunda kalabilirsiniz.

İş ilişkilerinde gerekse özel hayatınızda kurduğunuz ilişkilerde iletişim çok önemli olacak. Özellikle samimi ilişkilerinizde Satürn ne yapacağınızı bilemeyeceğiniz durumlara, bir tür çıkmaza işaret ediyor.

Dolayısıyla burada öğrenmeniz gereken en önemli şey kendi düşüncelerinize, fikirlerinize ve duygularınıza güvenmektir. Önce meseleyi etraflıca düşünün, kendi görüşlerinizi şekillendirin ve böylece konuşmaya başladığınızda ne söylemek istediğinizi biliyor olmanın rahatlığıyla hareket edin.

Satürn Terazi burcuna girdiği andan itibaren yılsonuna kadar olan süre zarfında Oğlak burcunda, yakın ilişkilerinizi temsil eden Yedinci evinizde bulunan Pluto ile bağlantı kuracak. Çocukluktan gelen sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için çok uygun bir dönemdesiniz.

Aralık 2008 © Yorumcu.com

* Yengeç burcu 2009 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2009burç yorumları 20092009 yorumlarıburçlar 2009yengeç 2009özet