Aslan Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Aslan Burcu 2009 Yorumları (Özet)

2009 yılında en çok hayatınızdaki insanlara, meslektaşlarınıza, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize, eşinize veya sevgilinize değer vereceksiniz.

Bolluk, bereket, genişleme, büyüme gezegeni Jüpiter 5 Ocak'ta Kova burcuna Yedinci evinize giriyor. Bu durum 2009 yılının sizin için aşk ve romantizm açısından en iyi yıllardan biri olmasını sağlıyor. Ayrıca hayatınıza yeni insanlar almak için pek çok güzel fırsatla karşılaşacaksınız. Hayatınıza giren her yeni insan size bir şekilde şans getirecek.

Eğer devam eden ilişkinizi bir üst aşamaya geçirmek istiyorsanız veya hayatınızı paylaşacak birini arıyorsanız bu yıl dilekleriniz gerçekleşebilir. Pek çok bekar Aslan için bu yıl evlilik yılı. Mutlu bir ilişkisi olan Aslanlar da aşklarını tazeleme ve birlikteliklerini güçlendirme fırsatı yakalayacaklar.

Yeteneklerinizi ve becerilerinizi en iyi şekilde kullanabileceğiniz bu muhteşem yıl boyunca karşınıza çıkabilecek tek bir pürüz var: Neptün. Kova burcunda on ikinci yılına girmiş olan Neptün yanılsama, kafa karışıklığı, inanç ve maneviyat gibi kavramları temsil eder.

Sizi insanların hep iyi yönlerini görmeye teşvik eder ki bu bazı durumlarda çok olumlu sonuçlar doğurur. Fakat Jüpiter'in de Kova burcunda bulunmasının etkisiyle daha önceden sorguladığınız şeyleri bu yıl göz ardı etme eğilimi gösterebilirsiniz.

Pluto Oğlak burcunda, günlük işlerinizi temsil eden Altıncı evinizde transitteyken önümüzdeki on beş yıl boyunca iş yaşamınız bir noktada çok ciddi bir biçimde değişebilir. Yepyeni bir iş alanında kariyer yapmaya veya evden yürütebileceğiniz bir işe geçmeye karar verebilirsiniz.

2009 yılı büyük adımlar ve değişiklikler için çok uygun bir yıl sayılmaz çünkü Satürn Terazi burcuna girdikten sonra 2010 yılının başlarına kadar Pluto ile çatışma halinde olacak. Bu dizilime genellikle güç ve iktidar oyunları, hayal kırıklıkları eşlik eder.

Kendinizi iş alışkanlıklarınızı veya sorumluluklarınızı değiştirmeye zorlanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Muhtemelen bu hissin kaynağı yeni patronunuz veya yeni düzenlemelerdir. Bu gezegensel etkiyi eğitiminizi ilerletmek, ufkunuzu genişletmek için itici güç olarak kabul edip değerlendirmeniz daha doğru olacaktır.

Aralık 2008 © Yorumcu.com

* Aslan burcu 2009 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2009burç yorumları 20092009 yorumlarıburçlar 2009aslan 2009özet