Başak Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Başak Burcu 2009 Yorumları (Özet)

2009 yılı tüm yeteneklerinizi ve becerilerinizi göstermenize olanak verecek çok güzel iş fırsatlarıyla karşılaşabileceğiniz mükemmel bir yıl olacak. Jüpiter'in koruyucu kollayıcı etkisi sizi en iyiler, en gözde kişiler arasına sokabilir.

Öte yandan, eğer evden yürütebileceğiniz bir iş yapmayı düşünüyorsanız, yavaş adımlarla ilerlemeli, mevcut işinizi aksatmamalı ve istifanızı vermekte acele etmemelisiniz. Evden yürütebileceğiniz bir iş fırsatı yakalarsanız çok dikkatli bir biçimde en ufak detayına kadar düşünün.

Aralık ayında Jüpiter Neptün'e katılacak. Ya kariyerinizle ilgili bir amacınızı gerçekleştireceksiniz ya da sizi neyin tedirgin ettiğini bulmaya çalışacaksınız. Şubat ayı başlarında yaşayacağınız olayları bir yere not edin, çünkü bu olaylar size Aralık ayında olacaklar konusunda ipuçları verebilir.

Çalıştığınız sektörde işten çıkarılma gibi durumlara rastlanıyorsa, şirketinizde küçülmeye gidiliyorsa veya yeniden yapılanma olasılığı varsa erkenden başka bağlantılar kurmaya başlayın. Yılın başlarında doğru insanlarla bağlantıya geçip onlarla iyi ve uyumlu ilişkiler kurmak sizin için en iyi seçeneklerden biri olacaktır.

Yedinci evinizdeki Uranüs'ün etkisi altındayken hiç beklenmedik fırsatlarla, beklenmedik misafirlerle karşılaşabilir, ani ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Fakat Satürn/Uranüs sadece başka insanları kapsayan meseleleri etkilemez. O insanları Satürn'ün perdesi ardından gördüğünüz için sizin kendi bakışınızı da değiştirir, etkiler.

Samimi ilişkileriniz gerçekten sağlam ve güvenilirse bile 2009 yılında insanlar hayatınızda en önemli ve öncelikli konular arasında olacak.

Deneyimlerinizden bazıları son derece aydınlatıcı ve motive edici olacak. Mutlak gerçekler olduğunu sandığınız bazı şeylerin aslında sadece sizin kendi kişisel düşünceleriniz olduğunu fark edeceksiniz.

Pluto Oğlak burcunda çocukları, eğlenceyi ve romantizmi temsil eden Beşinci evinizde ilk kez tam bir yıl geçirecek. Bu ev aynı zamanda şans oyunlarını ve yatırımları temsil eder. Dolayısıyla paranızı riske atmamaya, tedbirli olmaya gayret edin. Bu konuda çok dikkatli olmalısınız, çünkü Pluto, 30 Ekim'de Terazi burcuna girecek olan Satürn ile yılsonuna kadar çatışma halinde olacak.

Aralık 2008 © Yorumcu.com

* Başak burcu 2009 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2009burç yorumları 20092009 yorumlarıburçlar 2009başak 2009özet