Terazi Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Terazi Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Kova burcunda, eğlence, yenilenme, yaratıcılık ve çocukları temsil eden Beşinci evinizde bulunan Jüpiter sayesinde 2009 yılı sizin için neşe, eğlence, coşku ve aşk yılı olacak. Kaç yaşında olursanız olun yeniden çocuk olmanın tam zamanı.

Bu yıl özellikle aşk ve sosyalleşme konusunda çok güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Özellikle bekarlar için mükemmel bir yıl olacağı söylenebilir. Bu ille de ruh eşinizi bulacağınız anlamına gelmiyor. Bulabilirsiniz de, fakat Beşinci evinizdeki Jüpiter daha çok sosyal hayatınızda hareketliliğe, kalabalık arkadaş gruplarıyla geçireceğiniz eğlenceli akşamlara, hafta sonlarına işaret eder.

Neptün romantizm ve hayal dünyasının mutlak hakimidir fakat aynı zamanda sanrı ve yanılgıların da temsilcisidir. Bu nedenle, eğer aşık olduğunuzu düşünüyorsanız aklınızın kalbinizi yönetmesine izin verin. Önümüzdeki yıla kadar herhangi bir bağlayıcı söz vermeyin, çünkü aşkınız bir anda buhar olup uçabilir.

Eğer çocuğunuz varsa bu yıl onun (veya onların) başarılarını kutlayabilir, gurur duyabilirsiniz. Bazı Terazi burçları aileye yeni bir üyenin katılımını kutlayabilirler.

Balık burcu günlük işlerinizi yönettiğinden, bu yıl işinizle ilgili birtakım değişiklikler yaşama ihtimaliniz çok yüksek. Özellikle çalıştığınız sektörde grev, işten çıkarma gibi durumlarla karşılaşılıyorsa veya çalıştığınız şirketin işleri iyi gitmiyorsa çok dikkatli ve uyanık olun.

Kendi isteğinizle işi bırakmanız da mümkün. Aniden işi bırakırsanız, önümüzdeki yıla kadar eşit şartlarla bir iş bulamayabileceğiniz ihtimalini de göz önünde bulundurun.

30 Ekim'de Satürn burcunuza girecek ve önümüzdeki yıl Nisan ortalarında üç ay kadar kısa bir süreliğine Başak burcuna uğrayacak olsa da etkilerinden mutlaka nasibinizi alacaksınız. Tüm bilgi birikiminizin ve tecrübelerinizin çok değerli olacağı, çok işinize yarayacağı ve bunlara yeni bilgilerin deneyimlerin ekleneceği bir dönem olacak.

Satürn transiti yaşarken uykuya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyar. Her gün bir öncekinden daha iyi bir performans sergilemek istiyorsanız günün sonunda kendinize dinlenmek ve rahatlamak için zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz.

Aralık 2008 © Yorumcu.com

* Terazi burcu 2009 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2009burç yorumları 20092009 yorumlarıburçlar 2009terazi 2009özet