Akrep Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Akrep Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Kova burcunda, ev ve aile hayatınızı temsil eden Dördüncü evinizde bulunan şans gezegeni Jüpiter bu yıl arkadaşlarınızla ve ailenizle unutulmaz anlar paylaşacağınız, evinizde neşe ve eğlence dolu etkinlikler gerçekleştireceğiniz bir yıl geçirmenizi sağlayacak.

Başak burcu aynı zamanda topluluk faaliyetlerinizi de yönetir. Bu burç 2009 yılında Kova burcundaki Jüpiter- Neptün etkisini güçlendiriyor. Ayrıca sizinle aynı fikir ve amaçlara sahip olan, dünyayı ya da en azından küçük bir kısmını herkesin yararına olacak biçimde değiştirmek isteyen insanlarla bir araya gelebilir, onlarla işbirliği içinde çalışabilirsiniz.

Fakat gerek kendi seçiminiz sonucu gerekse şans eseri işin çoğunu tek başınıza yapmak durumunda kalabilirsiniz. Satürn burada takım çalışmasıyla, sorumlulukları paylaşmakla ilgili bir ders veriyor ve size liderlik yeteneklerinizi gösterme fırsatı sunuyor.

Satürn/Uranüs dizilimi eski bir arkadaşınızın, sınıf arkadaşınızın veya uzun yıllardır görmediğiniz birinin aniden karşınıza çıkmasına yol açabilir. Ayrıca, eski sevgililerinizden biri yeniden hayatınıza girebilir ve size bir kez daha denemeyi önerebilir.

Dikkatli düşünün geçmişte ayrılmanıza yol açan nedenler üzerinde yoğunlaşın. İnsanlar kolay kolay değişmezler en azından temel kişilik özellikleri neredeyse hiç değişmez.

Eğer çocuklarınız varsa, onların yaşamlarına daha fazla dahil olmanız çok işe yarayabilir. Sizi o ya da bu şekilde şaşırtabilirler. Örneğin gizli bir yetenekleri bir anda ortaya çıkabilir.

Bu nedenle, hem var olan hem de yeni keşfettiğiniz yeteneklerini geliştirmeleri için onları destekleyin ve cesaretlendirin. Ayrıca ihtiyaçları olan sınırları çizin ve verdiğiniz mesajların sürekliliği, tutarlılığı olmasına özen gösterin.

Terazi burcundaki Satürn gibi Pluto da bu yıl size çok şey düşündürtecek ve düşüncelerinizin kendi içinize yönelmesini sağlayacak. Değiştiremeyeceğiniz şeyleri kurcalamamaya çalışın. Onun yerine harekete geçin ve yönetici gezegeniniz Pluto'nun sizi güçlendirmesine, başarıya ulaşmak konusundaki kararlılığınızı arttırmasına izin verin.

Aralık 2008 © Yorumcu.com

* Akrep burcu 2009 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2009burç yorumları 20092009 yorumlarıburçlar 2009akrep 2009özet