Yay Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Yay Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Jüpiter bu yıl Kova burcunda, iletişimi temsil eden Üçüncü evinizde ilerlerken zihninizi canlandıracak. 2009 yılı yeni şeyler öğrenme, hem kendi dünyanızla, hem de tüm dünyayla ilgili en son gelişmelerden haberdar olma isteğiniz ciddi biçimde artacak.

Neptün yanılgı, aldanma ve hayal kırıklığını da temsil eder. Dolayısıyla, her duyduğunuza inanmamalı, herkese güvenmemelisiniz. Hayatınızla ilgili önemli kararlar vermeden önce tarafsız görüşlere de başvurmanızda fayda var. Size verilen geribildirimleri can kulağıyla dinleyin ve ciddiye alın.

Ev hayatınızı temsil eden alanlarda bulunan Uranüs kendi başına, bir taşınma veya ev yenileme ihtimalini tetikleyebilir. Satürn ile birlikte, yeni bir iş veya terfi nedeniyle başka bir yere taşınmanıza neden olabilir.

Geçmişten tanıdığınız bir veya birkaç kişiyle yeniden karşılaşabilirsiniz. Yıllardır haber alamadığınız arkadaşlarınız, eski sevgilileriniz ve hatta uzun süredir kayıp olan bir akrabanız bu yıl sizi yeniden bulabilir. Onlarla ilişkilerinizi devam ettirip ettirmemek size kalmış. Fakat en azından neden bu insanların tekrar hayatınıza girdiğini bulmaya, anlamaya çalışmalısınız.

İkinci ev sadece parayla ilgilenmez. Kişisel değerlerinizi, ahlaki değerlerinizi ve prensiplerinizi de temsil eder. Bu kavramlar Yay burcunun ilgi alanına girer.

Özellikle Satürn Terazi burcuna girdiğinde ve Pluto ile bağlantı kurduğunda bu konularla ilgili olarak da birtakım kararlar vermeniz gerekecek. Bu gezegensel etki sizi inançlarınızın ve değerlerinizin arkasında durmaya zorlayacak.

Aralık 2008 © Yorumcu.com

* Yay burcu 2009 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2009burç yorumları 20092009 yorumlarıburçlar 2009yay 2009özet