Oğlak Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Oğlak Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Bu yıl Kova burcunda kişisel kaynaklarınızı temsil eden İkinci evinizde bulunan Jüpiter sayesinde para kazanma potansiyeliniz artacak. İyi bir zam veya ikramiye alabilirsiniz. Beklemediğiniz bir yerden elinize bir miktar para geçebilir. Para kazanma potansiyelinizin artmasına karşın para harcama eğiliminiz de güçlü olacak. Unutmayın ki bu şanslı dönem sadece bir yıl sürecek.

Satürn yılın büyük bölümünü Başak burcunda geçirecek. 30 Ekim'de Terazi burcuna geçmeden önce Dokuzuncu evinizdeki transitini tamamlamış olacak. Yüksek lisans yapmak, yarıda kalan eğitiminizi tamamlamak, mesleki açıdan kendinizi geliştirmenizi sağlayacak kurslara, sertifika programlarına katılmak veya kariyer değişikliği yapmak ya da uzmanlaşma fırsatlarını değerlendirmek için mükemmel bir dönem.

Bu dönemin yeni şeyler öğrenme faaliyetleri için çok uygun bir dönem olmasını sağlayan en önemli neden Satürn'ün Şubat ve Eylül aylarında Balık burcunda Üçüncü evinizde bulunan Uranüs ile tam olarak aynı hizaya gelmesidir.

Bu iki gezegen güçlerini ilk olarak geçen Kasım ayında (2008) birleştirmişti. Dolayısıyla, o dönemde meydana gelen olaylar şimdi sonuçlanacaktır. Satürn/Uranüs dizilimi kendi başına gerilimli bir dizilim olsa da, Başak ve Balık burçları sizin burcunuzla uyumlu burçlardır. Bu dizilimin etkisini olumlu girişimlerinize ve çabalarınıza yönlendirmekte hiç zorlanmazsınız.

Uranüs beklenmedik bir anda karşınıza çıkan fırsatların gezegenidir. Yolunuza çıkabilecek en iyi fırsatı yakalamak için hazırlıklı olun. Öte yandan, Satürn/Uranüs diziliminin aktif olduğu aylarda seyahat etmemeye özen gösterin, ertelemelerle, iptallerle, gecikmelerle karşılaşma ihtimaliniz ve bagajlarınızın kaybolması olasılığı yüksektir.

Satürn Terazi burcundayken kariyeriniz açısından sağlam bir temel hazırlamak, bir yol çizmek için ne gerekiyorsa yapın. Böylece önümüzdeki On dört yıl boyunca o yolda kararlı adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Pluto Yavaş hareket eder. Bu gezegen 2024 yılına kadar Oğlak burcunda olacak. Dolayısıyla Güneşinizle bağlantı kurana kadar etkilerini tam olarak hissedemeyebilirsiniz. Ucu size de dokunan büyük değişiklikler meydana gelebilir.

Aralık 2008 © Yorumcu.com

* Oğlak burcu 2009 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2009burç yorumları 20092009 yorumlarıburçlar 2009oğlak 2009özet