Kova Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Kova Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Jüpiter! Bu şans gezegeni 2009 yılının ilk dört günü hariç tamamını Kova burcunda geçirecek. Jüpiter On iki yılda bir burcunuzu ziyaret eder ve her ziyareti unutulmaz anlarla doludur.

Şans, iyimserlik, kişisel gelişim ve yeni ufuklar açısından ilginç ve güzel fırsatlar Jüpiter'in beraberinde getirdiği değerli hediyelerdir. İşin en zor kısmı bu fırsatlardan hangisini değerlendireceğinize karar vermektir, çünkü hepsini birden kullanmak isteyeceksiniz! Gerçekçi olun, altından kalkamayacağınız kadar çok işe el atmayın ve başa çıkabileceğinizden fazla yükümlülük altına girmeyin.

Yılın ilerleyen dönemlerinde kendinizi tanımaya, temel becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirmeye vakit ayırın. Yeni ilgi alanlarına yönelmenize yetecek özgüven ve cesarete fazlasıyla sahip olacaksınız. Sonuç ne olursa olsun mutlaka faydasını göreceksiniz. Kendinizle ve hayattaki yerinizle ilgili öğrenebileceğiniz kadar çok şey öğrenmeye çalışın. Bu bilgiler Jüpiter'in burcunuzu yeniden ziyaret edeceği 2020 yılına kadar çok işinize yarayacak.

Bu yıl herkesin sadece en iyi yönlerini görme eğiliminde olduğunuzdan kime güvendiğinize çok dikkat edin. Özellikle yeni tanıştığınız insanlara hemen güvenmeyin. Bazı insanlar size sadece duymak istediklerinizi söyleyecekler ve bazıları da bilerek sizi kandırmaya çalışacaklar. İş ortaklığı, yatırım ortaklığı veya ciddi duygusal ilişkiler için pek uygun bir yıl olduğu söylenemez.

Beklenmedik olayların gezegeni Uranüs ummadığınız bir yerden elinize para geçmesini sağlayabileceği gibi hesapta olmayan masraflarla karşılaşmanıza da sebep olabilir. Para konusunda mümkün olduğunca tutumlu davranmalısınız ve elinizdeki parayı korumaya gayret etmelisiniz.

Terazi burcundaki Satürn yılın son iki ayı boyunca Pluto ile çakışacak. Bu zorlayıcı bir dizilim olsa da, sizler diğer burçların mensuplarına oranla daha kolay başa çıkabilirsiniz çünkü Terazi burcu da sizin gibi bir hava grubu burcudur. Derin düşünceler içerisinde kaybolduğunuz, yalnız kalmak istediğiniz anlar her zamankinden daha fazla olursa şaşırmayın. Kendinizi daha iyi tanımak için meditasyon yapmayı deneyin, kişisel gelişim kitapları okuyun.

Aralık 2008 © Yorumcu.com

* Kova burcu 2009 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2009burç yorumları 20092009 yorumlarıburçlar 2009kova 2009özet