Balık Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Balık Burcu 2009 Yorumları (Özet)

Bu yıl dış gezegenler ve altı tutulma başka insanları, arkadaşlığı, işi, eğlenceyi ve yakın ilişkileri ön plana çıkaracak.

Satürn'ün etkileri genellikle olumsuz ve zorlayıcı olarak bilinse de burada öyle olması gerekmiyor. Pek çok ilişki bu etki altındayken güçlenir. Çiftler birbirlerine her zamankinden daha fazla yakınlaşırlar ve bir ömür boyu sürecek bir birlikteliğe adım atmak konusunda cesaretlenirler.

Satürn'ün etkisini olumsuzmuş gibi gösteren şey bazı insanlardan, muhtemelen arkadaşlarınızdan artık hayatınızda eskiden sahip oldukları yeri doldurmadıkları için veya birbirinize ihtiyacınız kalmadığı için uzaklaşmanızdır.

Bu yıl eskiden tanıdığınız insanlar, özellikle eski arkadaşlarınız yeniden hayatınıza girebilir. Fakat eğer eski sevgililerinizden biri sizinle yeniden bir araya gelmeyi isterse çok iyi düşünün. Belki bu sefer ilişkiyi yürütebilirsiniz. Fakat yürütememe olasılığınız yüksek. Bu nedenle, kendinize bir iyilik yapın ve geçmişte hangi sebeplerden dolayı ayrıldığınızı hatırlayın.

Uranüs 2003 yılından beri sizin burcunuzda bulunuyor. Dolayısıyla, etkilerini bu güne kadar mutlaka hissetmişsinizdir. Beklenmedik olaylar yaşamışsınızdır. Zihninizde kendinizle ve genel olarak hayatla ilgili anlık düşünceler ve fikirler oluşmuştur ve yeni şeyler fark etmişsinizdir.

Tüm bu içsel değişiklikler bir şekilde dış dünyaya da yansıyacaktır. Örneğin, Uranüs'ün etkisiyle içinizde keşfettiğiniz özgürlüğü ifade edebilmek için kendinize tamamen farklı bir kariyer alanı seçmeye karar verebilirsiniz.

Önümüzdeki üç yıl boyunca Satürn Terazi burcunda ilerlerken maddi açıdan tutumlu ve tutucu bir yaklaşım benimsemek size çok şey kazandıracaktır. Eğer tüketici kredisi kullanmışsanız öncelikle onu ödeyin ve daha fazla borç altına girmemeye çalışın.

Ayrıca bir birikim planı içeren bir bütçe hazırlayın ve alışverişlerinizde kredi kartı kullanmak yerine nakit ödeme yapmaya çalışın. Ne kadar az parayla ne kadar çok şey aldığınızı, kredi kartı borcunuzun ne kadar azaldığını görmek sizi bile şaşırtacak.

Aralık 2008 © Yorumcu.com

* Balık burcu 2009 ayrıntılı yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2009burç yorumları 20092009 yorumlarıburçlar 2009balık 2009özet