Burçlara Göre Diyet - Aslan

Burçlara Göre Diyet - Aslan

Zodyak'taki her burcun kendine has mineral ve vitaminlere gereksinimi vardır. Besinler vücudumuzun sadece yakacağı olmakla kalmayıp, aynı zamanda içimizdeki dışı ve dışımızdaki içe ilişkin tüm isteklerimizi sergiler.

Son günlerde bir miktar kalsiyum içeren besin aldığınız veya bir parça kahverengi pirinç ve tavuk kızartması yediğiniz zaman kendinizi gerçekten daha iyi hissetmiş olabilirsiniz. Bu şaşırtıcı tutkulara hiç de hayret etmemek gerekiyor. Bazı yiyeceklerin diğerlerinden daha çok arzulanması sizin vücudunuzun kendini anlatma şeklidir.

Aşağıda açıklayacaklarımızla, burcunuza ve size uygun beslenme şeklini uygulamaya çalışın. Bu beslenme programı sizin daha ince ve tamamen hoşnut olmanızı sağlayacak. İyi ve uygun bir beslenme, mutlu yemekler, mutlu bir vücut, sizin için mutluluk ve memnuniyet demektir.

ASLAN
İyi yaşamın kralı, güzel lokantalarda yemek yemek sizin için gözde davranış tarzlarınızdan biridir. Bol yemek ve kaliteli bir şarap, genç ve güçlü bir midede sindirimi bir parça kolaylaştıracaktır ve iyi bir dolaşım sağlayacaktır. Aslan'ın biyolojik saatinin tik takları, orantılı yeme ve üzerindeki fazla yağları atma zamanının geldiğini hatırlatacaktır.

Kral Aslan, güzel vücuduyla övünür ve onun için aşırı derecede dikkat eder. Sağlıklı bir diyet için, muazzam bir disiplin ve azim gösterir. Aslan kalp, atardamarlar, sırt ve belkemiğini temsil eder. Vücudunuz için gerekli madde magnezyum fosfattır. Kan dolaşımınızın düzenli olması için, kalbi zorlayan besinleri azaltmalı ve demirce zengin olanlarını seçmelisiniz; sığır, kuzu ve kümes hayvanları eti, karaciğer, çiğ yumurta sarısı, kereviz, elma, incir, şeftali, limon ve badem sizin için idealdir.

Şimdi sağlığınızı korumak için yemek porsiyonlarınız üzerinde biraz daha yoğunlaşın. Çok değil. Sadece porsiyonlarınızı %50 azaltın. Bir lokma ondan ve bir lokma diğerinden, sonuçta bunların toplamı yüzlerce %50 yapacak ve gerçekten büyük bir miktar oluşturacaktır.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

beslenmeastrodiyetastrodiet