Burçlar ve Cinsellik

Burçlar ve Cinsellik

Doğduğunuz anda, Koç ile başlayıp Balık ile sona eren ve burçlar kuşağı (Zodyak) dediğimiz, Güneş'in gökyüzünde 1 yıl boyunca çizdiği sanal yörünge üzerinde, Güneş, Ay ve diğer 8 gezegen özel birer konumda bulunur. Bir daha asla tekrarlanmayacak olan bu özel gökyüzü resminin sembolik bir şema üzerinde gösterilmesine doğum haritası (Horoskop) adını veririz. Bu harita sadece sizin kişisel özellik ve niteliklerinizi değil, aynı zamanda bağlantı kurduğunuz kişileri ve etkilendiğiniz insanları da temsil eder.

Astroloji'de iki kişinin uyumundan bahsetmek için sadece (Güneş) burçlarının uyumlarını açıklamak yetersiz kalır. Gerçek bir analizde, kişilerin doğum haritaları yan yana getirilerek bunların birbirlerine etkileri iki bine yakın noktada incelenir. En yaygın analiz teknikleri arasında Sinastri ve Karma Uyum gelir. Yorumcu üyeleri Astrorehber yazılımının her iki tekniği kullanan servislerinden sınırsız olarak yararlanabilmektedir.

Astroloji akıllıca uygulandığında, aşk ve sevgi konusunda, ilişkilerinizi geliştirmenizde ve uygun eşi seçmenizde en büyük yardımcılarınızdan biri olabilir. Ancak, madalyonun diğer tarafında, astrolojik açıdan bir beraberliğe baktığımızda, ne kadar mutlu ya da mutsuz olursanız olun aşk zorlu bir karttır.

Doğum haritaları ne kadar uygun görülürse görülsün, hiçbir yakın ilişki sevgi olmadan bir yıldan fazla sürmez. Eğer yalnızsanız, astroloji uzun vadede gereksinimlerinizi ne tür insanların karşılayabileceğinize yardımcı olur. Şu anda aşıksanız, siz aşkınızı bir hazineye dönüştürürken, astroloji burada şefkat, şurada güç, bu alanda inceleme, şu alanda eşinizle ilgili sorular sunarak sizi yönlendirir ve bu duyguları geliştirmenize yardımcı olabilir.

Astroloji tüm bunları yapabilir. Ancak sevmeyi siz kendi başınıza yapmak zorundasınız.

Yazılarımızda burçların cinselliğe yaklaşım ve eğilimleri konusundaki bilgilere ulaşacaksınız. Rehberimizin kişisel ilişkilerinizde faydalı olması dileğiyle.

Tüm burçlar için Burçlar ve Cinsellik yazıları

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

burçlar ve cinsellikzodyakhoroskopilişkilersinastrikarma uyum