Ay Diyetiyle Zayıflayın

Ay Diyetiyle Zayıflayın

Sürekli diyetteyim ama bir türlü zayıflayamıyorum ya da yiyorum ama hiç kilo almıyorum sözlerini çevrenizde sıkça duymuşsunuzdur.

Aslında her şey Ay'ın hallerinde gizli olup Astroloji'den yola çıkılarak Ay'ın hallerine göre diyet yapılması herkes için uygun bir çözüm olabilir.

Ay diyetinizi şu şekilde planlayabilirsiniz: Önce buraya tıklayıp Ay Takvimi sayfamızda veya buraya tıklayıp Ay Evresi sayfamızda Ay'ın (Güneş) burcunuzda olduğu günleri belirleyin. Daha sonra o günlerdeki Ay evresini not alın (Yeniay, ilkdördün, dolunay ve sondördün).

Örneğin 17 Ağustos 2006 tarihinde, takvimde Ay İkizler burcunda, ve sondördün halinde. İkizler burçları Ay'ın İkizler burcunda ve sondördünde olduğu 16-19 Ağustos tarihlerinde daha rahat kilo verebilir.


Ay'ın içinde olduğu evresine göre beslenme düzenimize etkisi genel olarak şu şekildedir:

Dolunay: Her şeyin etkisi iki kat fazladır. İlaçların, alkolün ve kalorilerin... Aynı zamanda diyete başlamak için ideal zamandır.

İlkdördün: Bu zaman diliminde ayın çevresi yuvarlaklığına yeniden kavuşur. İştah açılır, vücut kalorileri yeniden depolama işlemini artırır. Saat 17.30'dan itibaren hiçbir şey yemeyin.

Yeniay: Bu gecelerde Ay'ı kolay kolay göremezsiniz. Neredeyse dünyanın gölgesinde kaybolmuştur. Bu dönemin bir gün öncesinde ve sonrasında metobolizma ideal kilo verir.

Sondördün: Dolunay sonrasında Ay, 14 gün boyunca çevresindeki dolgunluğu kaybeder. 16. saatten itibaren kilo almadığınızı görürsünüz. İlk iki hafta kilo vermek için verimli zaman.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

ay diyetiyle zayıflamaastrodiyettıbbi astroloji