Doğum Haritanızda Ay Hangi Burçta?

Doğum Haritanızda Ay Hangi Burçta?

Bir doğum haritasında Ay'ın konumu çok önemlidir. Kişinin yaşam karşısındaki tutumunu, bilinçaltı tepkilerini ve güçlü, temel davranımlarını gösterir. Ay, genel olarak duyguları da temsil eder.

Ay burcunun belirlenmesinin en doğru yolu, o kişi için bir doğum haritası çıkartmaktır. Ay burcunuzu aşağıdaki servislerimizden yorumu ile öğrenebilirsiniz

Ay burcu hesaplama
Doğum haritası
Yıldız haritası


DOĞUM HARİTANIZDAKİ AY'IN BURCUNA GÖRE YORUMU

AY KOÇ'TA: Hareket özgürlüğü ister. Risk alır ve çatışmaya girer. Ebeveynlerden kolayca ayrılır. İnatçı ve aceleciliği ile dikkat çeker.

AY BOĞA'DA: Sevgi için güven duymaya ihtiyacı vardır. Aileye ve köklerine bağlıdır. Zevk ve alışkanlıklarına düşkündür. Maddeye değer verir.

AY İKİZLER'DE: Entelektüel tipleri işaret eder. Konuşma ve yazma yeteneği verir. İşinizi ve evinizi sıklıkla değiştirebilirsiniz. Girişkendir.

AY YENGEÇ'DE: Duygusal bir koruyucudur. Başkalarına verici davranır. Birçok şeyi söylenmeden hissedebilir. Sığınabileceği yuva ve kişiler arar.

AY ASLAN'DA: Aşk ve sevgiye değer verir. Eğlence hayatından zevk alır. Yaratıcı konularda çalışmalar yapabilir. Önderlik alanında yeteneklidir.

AY BAŞAK'TA: Entelektüel kişiliğe sahip. Düzenli ve titiz bir şekilde çalışır. İlişkilerinde akılcı davranmayı tercih eder. Sağlığına düşkün biridir.

AY TERAZİ'DE: Dostluk ve ortaklık kurmak için ideal olabilirsiniz. Dinginlik sağlamak uğruna aşırı fedakarlık gösterebilir. Estetik duyguludur.

AY AKREP'TE: Gizliliğe değer veren, bilimsel çalışmalara ilgi duyan biridir. İradelidir. Öfkelendiğinde sivri dilli bir olabilir. Ani hareket eder.

AY YAY'DA: Özgürlük duygusu içinde yaşamak ister. Aceleci ve iyimserdir. Politik tutumları ile sosyal yaşantısı renklenebilir. Gerçekleri açıkça söyler.

AY OĞLAK'TA: Varlıklı ve yetkili olmayı getirir. Ancak soğuk ve baskıcı yanını frenlemesi gerekir. Tutkulu davranır ve iyileri kıskanabilirsiniz.

AY KOVA'DA: Mantıklı ve çevresini etkileyen tavırları vardır. Kısıtlamaya dayanamaz. Doğaüstülükle ilgilenir. Geleneklere başkaldırır.

AY BALIK'TA: Duygusal ve hayalci olabilir. Gerçeklerden kaçarak problemleri büyütebilir. Şaşırtıcı ve beraber yaşanması güç biri olabilir.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

doğum haritanızda ay