Ay: Günlük Duygusal Barometreniz

Ay: Günlük Duygusal Barometreniz

Bugün hava nasıl olacak? Yağmurlu mu? Karlı mı? Sulusepken mi var yoksa dolu mu yağacak? Gökyüzü güneşli ve açık mı görünüyor? Hafif bir esinti mi var? Havanın nasıl olacağını az çok tahmin edebilmek için pencereden dışarı bakmanız veya barometreye bir göz atmanız yeterli olabilir.

Duygusal açıdan havanın nasıl olacağını kestirmek için de Ay'ın o günkü konumuna bakabilir, böylece genel olarak nasıl bir ruh ve duygu hali içinde olacağınıza dair ipuçları yakalayabilirsiniz. Aslında söz konusu etki iki buçuk gün sürer çünkü Ay'ın bir aylık dönüşü boyunca on iki burcun hepsini ziyaret edebilmesi için iki buçuk günde bir burç değiştirmesi gerekir.

Yorumcu.com Astrorehber Ay Takvimi sayesinde Ay'ın günlük konumunu takip etmek zor değildir. İhtiyacınız olan bilgilere Ay takvimimizden ulaşabilirsiniz.

Ay'ın konumunu takip etmek, hangi bitkileri ne zaman ekmeniz gerektiğini, Ay'ın hangi burçta bereket ve bolluk etkisi yarattığını öğrenmenin yollarından biridir. Aynı şey günlük yaşantımız için de geçerlidir.

Ay'ın on iki burcun her birinde yarattığı enerjiyi ve günün genel temposuna yaptığı etkileri bilmek bize o gün yapacağımız işleri planlarken yardımcı olur. Ay'ın o günkü konumunun hangi faaliyetler için uygun olduğunu bilerek plan yapma şansı elde ederiz.

Yorumcu üyelerine özel Astroloji bölümünden Ay'ın şu an içinde bulunduğu burca göre etkisinin yorumunu öğrenebilirsiniz. Günlük duygusal barometrenize erişmek için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

ayın konumuduygusal barometre