Boğa Burcu 2007 Yorumları
Yılın başlarında kendinize belirlemiş olduğunuz kariyer hedeflerini gerçekleştirmek için canla başla çalışacağınız bir dönem. Bahardan önce bir iş değişikliği söz konusu olabilir. Bu durum maddi durumunuzu olumlu etkileyebilir ve hatta size birikim yapma olanağı sağlayabilir. Eylül'e kadar ailevi meseleler sizi epeyce meşgul edecek. Çocuğunuz birtakım zorluklar ve sorunlar yaşıyor olabilir veya çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz.

Mart ayında Başak burcunda gerçekleşecek olan tutulma yeni bir aşkın kapılarını açabilir veya sizi devam etmekte olan ilişkinizde gerekli değişiklikleri yapmaya davet edebilir. Ağustos'ta kişisel kaynaklarınız ve gelirinizde bir değişiklik söz konusu olabilir. Ekim'in gelmesiyle içinizdeki seyahat isteği şiddetlenecektir. Bu tarihten itibaren altı ay boyunca unutulmaz seyahatlere çıkabilirsiniz.

Satürn'ün etkisiyle kendinizi işinizle ilgili sorumluluklar ve evinizle ilgili sorumluluklar arasında sıkışıp kalmış gibi hissedebilirsiniz. Yine de, karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmeye istekli olursanız bu yıl sizin için sandığınız kadar kötü geçmeyecektir.

Kasım 2006 © Yorumcu.com

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

burç yorumları 2007