Terazi Burcu 2007 Yorumları

Terazi Burcu 2007 Yorumları

2007'de çok meşgul olacaksınız. Vaktinizin çoğunu oradan oraya koşuşturmakla, telefonlara cevap verip bir yerleri aramakla, araştırmalar yapmakla ve küçük seyahatler, eğlenceler planlamakla geçireceksiniz. Ayrıca yeni bir araba almanız da mümkün. Sosyal hayatınızda, kimin gerçek dostunuz olup kimin olmadığına karar vermeye çalışırken birtakım zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

İlkbahardaki tutulmalar iş değişikliğine ya da en azından beraber çalıştığınız insanlarla ilgili değişikliklere işaret ediyor olabilir. Yaşadığınız muhite yeni komşular taşınabilir. Şubat, Mayıs ve Ekim aylarında maddi konularda her zamankinden daha dikkatli olmanızda yarar var.

Yılın ilk dönemlerinde, Mayıs ortalarında ve Haziran başında aşk hayatınız hareketlenebilir. Evliyseniz Sonbaharın sonlarına doğru birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz fakat Ekim'de her şey düzelmeye başlayacaktır. 2007 Ekim'den 2008 Mart'a kadar olan süre boyunca ilginç kariyer fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Her konuda olumlu bir yaklaşım benimseyin. Ve şunu unutmayın: bir koyup üç alırsınız. Dolayısıyla etrafınıza olumlu sinyaller gönderin.

Kasım 2006 © Yorumcu.com

* 216 sayfalık ayrıntılı 2007 burç yorumları kitabımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2007burç yorumları 20072007 yorumlarıburçlar 2007terazi 2007özet