Astroloji ve Numeroloji İle Hayallerinizi Gerçekleştirin

Astroloji ve Numeroloji İle Hayallerinizi Gerçekleştirin

Astroloji ve Numeroloji bir madalyonun iki yüzü gibidir ve her ikisi de insanoğlunun iyiliğine hizmet etmeyi amaçlar. Bu iki bilim dalı insanlık tarihi boyunca kullanılmıştır. Yine de kozmik bilimin ortaya çıktığı yer Asya'dır. Avrupa'da ve Amerika Birleşik Devletleri'nde yeni bir kavram olmasına karşın insanlar arasında hızla popülerlik kazanmaya devam etmektedir.

Pek çok insan astrologların ve numerologların kapısını çeşitli nedenlerle çalar. Kimileri hayallerini gerçekleştirmesine yardım etmesini ister, kimileri sadece gülümsemek için bir neden bulmak ister.

Astroloji gezegenlerle, yıldızlarla ve bunların gökyüzünde değişen konumlarıyla ilgilenirken numeroloji sayılarla uğraşır. Örneğin doğum tarihi, isminizi oluşturan harflerin sayısı gibi. Bu nedenle, Astroloji ve numerolojinin amaçlarının ortak olduğu söylenebilir. Her ikisi de insanoğlunun kendi başına çözüm bulamadığı cevapsız soruları cevaplamayı ve şüpheleri gidermeyi amaçlar.

Yine de, eğer Astroloji ve numerolojiyi anlamak istiyorsanız derinlere inmelisiniz ve konularla ilgili çok geniş araştırmalar yapmalısınız. Dahası, her şeye farklı şekillerde bakabilmek için bakış açınızı genişletmelisiniz.

Başlangıç olarak bir kişinin astrolojik haritası, iki boyutlu bir harita şeklinde ortaya çıkan horoskopuna dayanarak çıkarılır. Bu harita doğum anında Güneş'in, Ay'ın ve Gezegenlerin gökyüzündeki konumunu gösterir. Gökyüzünün o an çekilen bir fotoğrafı gibidir. Bu haritaya Doğum Haritası veya Natal Kart denir. Astrorehber servisimizden doğum haritanızı yorumları ile satın alabilirsiniz.

Doğum haritasındaki haritadaki gezegen konumları doğru bir biçimde yorumlandığında kişi hakkında pek çok bilgi verebilir. Bu, aslında bir insanın nasıl bir yaşam süreceğinin çok önceden belirlendiği ve Astroloji sayesinde geleceğin görülebileceği şeklinde yorumlanmamalıdır. Astroloji daha çok insanların aklını ve duygularını yansıtır. Ayrıca, Astroloji ve numeroloji genel anlamda hayatı anlamamızı sağlayacak ipuçları verebilir fakat insanların yaşamakta oldukları problemlere açık ve net çözümler sunmayı vaadetmez.

Dahası, Astroloji ve numeroloji insan davranışlarının altında yatan nedenleri daha iyi anlamamızı sağlayacak bazı bilgiler sunar. Aslında doğum haritamızı yorumlayıp anladığımızda kendimizi daha iyi tanır ve kabulleniriz. Böylece doğuştan sahip olduğumuz nitelikleri fark edip geliştirme şansı yakalayabiliriz. Öte yandan numeroloji sayılar üzerinde çalışır ve bunların bazı yetenek, beceri ve karakter özelliklerini yansıtma biçimlerini inceler. Bunun Astroloji'nin önemli bölümlerinden biri olduğu da söylenebilir.

Numerolojiye göre her harfin ilgili bir kozmik titreşim sağlayan sayısal bir değeri vardır. Doğum tarihinizi oluşturan sayıların toplamı ve isminizi oluşturan harflerin sayısal değerlerinin toplamı birbiriyle ilişkili titreşimler meydana getirir. Bu sayılar kişinin karakteri ve yetenekleriyle ilgili çok şey söyler. Uzmanlar hayattaki en önemli ve büyük hareketlerin, girişimlerin tarihlerini belirlerken bu sayılardan yararlanırlar. Fakat daha çok yatırım yapma, evlenme, seyahat etme, iş değiştirme veya ev değiştirme zamanlarını belirlerken kullanılır.

Yorumcu.com'da astroloji ve numeroloji bölümlerimizdeki servisler ile sizlere oldukça geniş seçenekler sunuyoruz. Hayatınızı iyileştirmek, kendinizi daha iyi duruma getirmek için Astroloji ve numerolojiyi kullanmaktan çekinmeyin.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astrolojinumeroloji