Çocuklar ve Evcil Hayvanlar: Horoskoptaki Küçük Şeyler

Çocuklar ve Evcil Hayvanlar: Horoskoptaki Küçük Şeyler

Çocuklar, bizimle etkileşimleri ve onlara sahip olma tutkumuz (ya da olmama durumu) yaşamlarımızdaki en temel unsurlar arasındadır. Astroloji, yıldızların ve gezegenlerin kişiliğimizi gösteren, yaşamdaki yerimizi bulmamızda bize kılavuzluk eden birer harita olduğunu söyler. Doğum haritanızın analizi tatmin edici bir ev ve aile yaşantısına sahip olmaya en uygun alanları, evlenme ve çocuk sahibi olma potansiyelinizi gösterebilir.

Güneş Burcu, Ay Burcu ve Yükselen Burç ve Yönetici Gezegen özellikle dördüncü, beşinci, onuncu ve on birinci evleri yöneten gezegenler ve burçlarla bağlantılı olarak karakteriniz, aile hayatınız ve çocuklarınızla ilgili güzel ipuçları verebilir. Beşinci ev çocukları (özellikle de ilk çocuğu) yönetir, yedinci ev partnerinizi ve ikinci çocuğu, dokuzuncu ev eşinizin akrabalarını, üvey akrabaları, ikinci evlilikleri, üçüncü çocuğu v.b. yönetir. Haritanızın on birinci evi başkalarının çocuklarını yönetir. Dolayısıyla bu evin yöneticisi ve burada bulunan gezegenler evlat edinip edinmeyeceğinize yönelik ipuçları verebilir.

Pek çoğumuz için evcil hayvanlar çocuğumuz yerine koyduğumuz, çok sevdiğimiz varlıklardır. Bu nedenle, modern Astroloji hayvanlarla ilişkilerimizi de inceler. Evcil hayvanlar ve diğer küçük hayvanlar temelde Altıncı ev ve onun yönetici gezegeni tarafından yönetilir.

Çocuklarla ve evcil hayvanlarla ilişkileriniz hakkında daha tatmin edici bilgilere ulaşmak isterseniz buraya tıklayıp Astrorehber servisimizden kişisel doğum haritası siparişi verebilirsiniz.

Astrorehber Genç Portre, çocuğu sürekli öğrenen bir varlık olarak ele alarak, hayatı boyunca karşılaşacağı zorluklarla başarılı bir biçimde mücadele edebilmesi için ihtiyacı olan belli nitelikleri vurgular.

Benzersiz Astroloji yazılımımız Astrorehber, bebeğinizin veya çocuğunuzun doğum haritasını hazırlayıp analiz ederek, onu anlamanız ve büyürken karşılaşacağı problemlerin üstesinden gelmesi için ona ne şekilde destek olabileceğinizi bulmanız konusunda size yardımcı olmaktadır.

Çocuğunuzun doğum haritasının detaylı bir analizini buraya tıklayıp alabilirsiniz. Ayrıca küçük çocuğu olan arkadaşlarınıza da çocuklarının doğum haritalarını hediye edebilirsiniz.

Çağdaş ve aydınlık Türkiye'nin çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

horoskoptaki küçük şeylerçocuklarevcil hayvanlar