Koç Burcu 2010 Yorumları

Koç Burcu 2010 Yorumları

Jüpiter 18 Ocak'ta Kova burcunu, On birinci evinizi terk ettiğinde arkadaşlıklar, sosyalleşme ve grup faaliyetleri üzerinde bir yıldır devam eden etkisi sona eriyor. Bu şanslı gezegen On ikinci evinizde transitteyken daha da şanslı olacak. Jüpiter bir tür koruyucu melek görevi görür. Size daha fazla koruma sağlar ve iyi şans getirir. Jüpiter aynı zamanda “sözler, vaatler!” olarak da tanınır.

Haziran ayı başları, özellikle burcunuzun ilk birkaç günü içerisinde doğmuşsanız, son derece şanslı bir dönem olacak.

Satürn yıla Terazi burcunda Yedinci evinizde başlıyor ve yine Terazi burcunda yılı bitiriyor. Arada kısa bir süreliğine Başak burcuna geriliyor. Satürn burada da Uranüs ile çatışacak, çünkü Uranüs 14 Ağustos'ta Balık burcuna dönmeden önce 28 Mayıs'ta sizin burcunuza girecek. Bu nedenle yakın ilişkilerinizde sadece bu yıl değil, önümüzdeki üç yıl boyunca aralıklı olarak değişiklikler meydana gelebilir. Bazı insanlardan, arkadaşlarınızdan, akrabalarınızdan veya iş arkadaşlarınızdan kendinizi bilinçli olarak uzaklaştırdığınızı görürseniz şaşırmayın. Diğer ilişkileriniz güçlenecek ve derinleşecektir. Ayrıca, bu süre içerisinde hayatınıza giren yeni insanlardan çok şey öğrenebilirsiniz.

Satürn Başak burcu transitini 7 Nisan ve 20 Temmuz tarihleri arasında tamamlayacak ve Uranüs ile son Başak/Balık bağlantısını Nisan sonunda kuracak. İş hayatınızda başka değişikliklerin de gelmekte olduğunu hissediyorsanız gözünüzü dört açın ve önceden tedbir alın. Eğer iş arıyorsanız (veya daha iyi bir pozisyon için hazırsanız) söz konusu süre zarfında başarıya ulaşabilirsiniz.

Oğlak burcunda yerini sağlamlaştıran Pluto kariyerinizi temsil eden Onuncu evinizi ön plana çıkarıyor. 2024 yılına kadar devam edecek olan bu güçlü yerleşim büyük bir hırs ve kararlılıkla bağlandığınız hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Pluto'nun da potansiyel zararları vardır. Pluto işle ilgili kişisel çatışmaları, işten çıkarmaları, işle ilgili faaliyetleri kısıtlayan ve yükselmeyi engelleyen aşırı kural ve düzenlemeleri tetikleyebilir.

Yine de, Pluto doğum haritanızın kariyer bölümünde aktifken iş yerinde ve kariyer alanınızda neler olup bittiğini çok yakından takip etmeyi kendinize görev edinin. Özellikle bu yaz yapın, çünkü Pluto bu yaz Jüpiter, Satürn ve Uranüs ile zorlayıcı bir dizilim oluşturacak ve şüphesiz bu durum işyeri ve/veya iş ilişkileri ile ilgili değişiklikleri tetikleyecek.

Aralık 2009 © Yorumcu.com

* 2010 burç yorumları kitabımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2010burç yorumları 20102010 yorumlarıburçlar 2010koç 2010