Boğa Burcu 2010 Yorumları

Boğa Burcu 2010 Yorumları

Satürn Başak burcundaki turunu tamamladığında yarım kalmış işlerinizi bitirmeye kendinizi hazırlayın.

Tek pürüz Satürn'ün 2008 Kasım'ından beri tek başına faaliyet göstermiyor olmasıdır. Satürn 2008 Kasım ayında Balık burcundaki Uranüs ile Beşinci/On birinci ev ekseninizde ilk olarak aynı hizaya gelmişti. O zamandan beri değişim (Uranüs) kalıcılıkla (Satürn) rekabet etmektedir ve sizi bir yandan bilinmeyene kucak açarken diğer yandan bilinene tutunup kalmaya zorlamaktadır. Son birkaç yıldır yaratıcı çalışmalarınızı evden yapabileceğiniz bir iş kurmaya yönelttiyseniz bu yaz başarıya ulaşabilirsiniz.

Bir süredir iniş çıkışlar yaşanan ya da sadece akıntıda sürüklenen bir aşk ilişkisi bir dönüm noktasına ulaşabilir ve bağlayıcı bir ilişkiye dönüşebilir ya da tamamen bitebilir. Artık bir kariyer değişikliği yapmanın vaktinin geldiğine karar verebilirsiniz. Son birkaç yıldır bu fikir kafanızda oluşmaktaydı. Şimdi yeni bir yöne doğru ilerlemeye hazır olacaksınız.

Kova burcundaki Neptün Onuncu evinizdeki uzun seyahatine devam ediyor. Neptün bu yıl kariyerinizi etkileyebilir. Neptün ilham verir fakat aynı zamanda hayal kırıklığı yaratır. Yaratıcılığı besler fakat öte yandan kafa karıştırır. Bu gezegene karşı galip gelmek bazen çok zor olabilir. Yine de, eğer harekete geçmeden önce yeterince düşünüp sorgularsanız ve mevcut duruma çok fazla güvenip inanma eğilimine direnirseniz dış dünyada öne çıkabilir, başarılı olabilirsiniz.

28 Mayıs – 14 Ağustos tarihleri arasında Terazi burcundaki Satürn On ikinci evinizde Koç burcunda transit halinde olan Uranüs ile tam bir karşıt oluşturduğunda ortaya çıkmaya başlayabilir. Altıncı ve On ikinci evler sağlık ve sıhhati de kapsar. Bu nedenle vücudunuza kulak verin, onunla ilgilenin. Genel sağlık kontrolünden geçmek için doktorunuzdan randevu alın ve gerekirse daha sağlıklı bir beslenme programına, düzenli egzersiz programına başlayın. Satürn mevcut duruma bağlı kalmayı ne kadar çok istiyorsa Uranüs de değişimi o kadar çok ister. Dolayısıyla değişmesi gereken şeyleri değiştirmek için Uranüs'ten yararlanabilirsiniz. Bu yaz edineceğiniz yeni alışkanlıklar gelecek yıllarda olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Oğlak burcunda Dokuzuncu evinizde bulunan Pluto eğitimi ön plana çıkarıyor. Dolayısıyla, bir dereceyi tamamlamak veya yeni bir dereceye başlamak için okula geri dönmeyi düşünebilirsiniz. Dokuzuncu ev aynı zamanda maneviyatı (ve dini), hukuki işleri ve uzun mesafeli seyahatleri yönetir. Dolayısıyla bu dönemde bu alanlardan herhangi biri aktif hale gelebilir. Yine de, Pluto'nun temel görevi dönüşümdür. Düşünce şeklinde, inançlarda ya da hayatınızın yönünde büyük ve köklü değişiklikler yaratır. Bu nedenle, uzun zamandır sahip olduğunuz prensipleri sorgulamaya başlarsanız şaşırmayın.

Aralık 2009 © Yorumcu.com

* 2010 burç yorumları kitabımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2010burç yorumları 20102010 yorumlarıburçlar 2010boğa 2010