İkizler Burcu 2010 Yorumları

İkizler Burcu 2010 Yorumları

Jüpiter yılın büyük bir bölümünde Balık burcunda, Onuncu evinizde seyahat ederken kariyerinizi ön plana çıkarıyor. Bu transit, özellikle yılın ilerleyen zamanlarında Jüpiter ve Uranüs Balık burcunda buluştuğunda size uğur getirebilir. Bu dönemde olduğunuz yerde durup hiçbir adım atmama eğiliminize yenilmeyin. Aksi takdirde Jüpiter'in size sağlayabileceği avantajlardan yeterince yararlanamazsınız. Kariyerinize faydası dokunabilecek insanlarla bağlantı kurma fırsatlarını sonuna kadar kullanın ve hırslarınızı, başarma tutkunuzu besleyebilecek insanların dostluğunu kazanmaya çalışın. Fakat kimsenin görünüşüne aldanmayın, çünkü bazıları size dünyaları vaat edecek fakat bu vaatleri gerine getiremeyecek.

Satürn yılın büyük bir kısmını Koç burcunda geçiriyor ve romantizmi, eğlenceyi, çocukları ve yaratıcılığı temsil eden Beşinci evinizi ön plana çıkarıyor. Gönül meselelerini her zamankinden daha fazla ciddiye alabilirsiniz. Ayrıca, eğer bekârsanız eski bir ilişkinizi yeniden canlandırabilir, uzun süreli bir ilişkiye başlayabilir ya da arada büyük bir yaş farkının bulunduğu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Çiftler için bu dönem aşkı ciddiye alma ya da birbirinizi yeniden keşfetme dönemidir. Çocuklarınızın hayatına daha fazla dâhil olabilirsiniz ve ebeveyn olmayı eskisinden daha fazla ciddiye almaya başlayabilirsiniz. Bu, kendinize bir sınır koyduğunuz sürece iyi bir şeydir. Fakat eğer bir sınır belirlemezseniz çocuklarınız bütün davranışlarınızı onların hayatını kontrol etmeye yönelik girişimler olarak algılayacak ve size direneceklerdir.

Uranüs bu yıl kısa bir süreliğine burç değiştiriyor ve 28 Mayıs – 14 Ağustos tarihleri arasında Koç burcunda seyahat ediyor.

Mesleki bir topluluğa veya gönüllü bir etkinliğe katılmak size yeni insanlarla tanışma imkânı sunarak 2011 yılında önünüzde yeni kapıların açılmasını sağlayabilir. Önümüzdeki yedi yıl boyunca arkadaş çevreniz genişleyecek. Bazıları hayatınıza belli bir amaç için aniden girecek ve aynı hızla hayatınızdan çıkacak. Bazıları ise ömür boyu sürecek arkadaşlıklara dönüşecek. Bu transitin size sağlayacağı en büyük fayda şansınızın gözle görülür ölçüde artmasıdır, fırsatları yakalamak için doğru zamanda doğru yerde olmaktır.

Oğlak burcuna Sekizinci evinize sağlam bir biçimde yerleşmiş olan Pluto önümüzdeki yıllarda servetinize servet katabilir veya büyük kayıplara yol açabilir. Yatırımlarınız ve diğer finansal meseleler konusunda akıllıca seçimler yapmak sizin elinizde. Riske girmek bu dönemde kesinlikle akıllıca olmayacaktır.

Önümüzdeki yıllarda para kazanma gücünüz artacak gibi görünüyor. Fakat kazandığınız tüm parayı harcamak yerine gelecek için bir kenara ciddi miktarda para koymayı alışkanlık haline getirin.

Aralık 2009 © Yorumcu.com

* 2010 burç yorumları kitabımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2010burç yorumları 20102010 yorumlarıburçlar 2010ikizler 2010