Yengeç Burcu 2010 Yorumları

Yengeç Burcu 2010 Yorumları

Jüpiter 6 Haziran – 8 Eylül tarihleri arasında Koç burcuna Onuncu evinize kısa bir ziyaret gerçekleştirdiğinde 2011 yılına dair bir ön izleme yapma şansı elde edebilirsiniz. Jüpiter yılın büyük bir kısmını Balık burcunda geçireceği için doğru insanlarla statünüzü yükseltmenize yardımcı olabilecek insanlarla ilişki kurmayı kendinize amaç edinin ve kariyerinizle ilgili becerilerinizi ve bilginizi arttırmak, geliştirmek için elinizden gelen her şeyi yapın. Bir danışmana başvurun veya kariyer alanında uzman birinden tavsiyeler alın.

Yılın büyük bir kısmını Terazi burcunda Dördüncü evinizde geçirecek olan Satürn Başak burcundaki transitini tamamlamak için 7 Nisan- 20 Temmuz tarihleri arasında Üçüncü evinize geri dönecek. Bu durum size 2007 yılında veya daha sonraki yıllarda başlamış olduğunuz fakat yarım bıraktığınız her türlü Üçüncü ev meselesini tamamlama fırsatı verecek. Kardeşlerinizle veya komşularınızla aranızda hala devam eden sorunları çözmek için girişimde bulunun. Aynı şey partnerinizle veya aile üyelerinden biriyle yaşadığınız sorunlar için de geçerlidir.

Uranüs bu yıl kısa bir süreliğine burç değiştiriyor ve 28 Mayıs – 14 Ağustos tarihleri arasında Koç burcunu, Onuncu evinizi ziyaret ediyor. Bu durum kariyerinizde bir değişikliği hiç beklemediğiniz bir anda gelen önemli bir terfiden şirketinizdeki işten çıkarmalara kadar her türlü değişikliği tetikleyebilir. Her durumda, iş yerinde sizi ya da çevrenizdekileri kapsayan beklenmedik değişikliklere şahit olacaksınız. Eğitim seçeneklerini değerlendirmek için bir başka neden daha!

Eğer bir gayrimenkul satın almayı düşünüyorsanız çok dikkatli olun. Terazi burcunda Dördüncü evinizde bulunan ve Koç burcundaki Uranüs ile tam olarak aynı hizaya gelen Satürn'ün etkisiyle doğru zamanlama yapamayabilirsiniz. Bu durum sizi yüklü bir ev kredisi ve değeri sürekli düşen bir gayrimenkulle baş başa bırakabilir. Ayrıca, kariyerinize bağlı yer değiştirme durumu söz konusu olabilir ve evinizi satmakta zorlanabilirsiniz.

Pluto 2024 yılına kadar devam edecek olan transitine başlamak üzere Oğlak burcuna yerleşiyor. Önümüzdeki yıllarda hayatınıza giren ve hayatınızdan çıkan insanlar dolayısıyla ilişkilerinizde pek çok değişiklik meydana gelecek. Bu değişikliklerden bazıları olumlu, canlandırıcı, neşelendirici ve kişisel düzeyde destekleyici olacak. Diğerleri ise kesinlikle olumsuz olacak, iktidar ve güç oyunları, kontrolcü insanlar. Bu iki tür değişiklik de size ilişkiler hakkında ve bu ilişkilerdeki rolünüz hakkında çok şey öğretecek. Bunların sonucu olarak, kendinizi bazı insanlardan uzaklaştırmaya yönelik sağlıklı seçimler yapabilirsiniz.

Aralık 2009 © Yorumcu.com

* 2010 burç yorumları kitabımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2010burç yorumları 20102010 yorumlarıburçlar 2010yengeç 2010