Aslan Burcu 2010 Yorumları

Aslan Burcu 2010 Yorumları

Zengin olmayı mı hayal ediyorsunuz? Balık burcunda Sekizinci evinizde bulunan Jüpiter sayesinde bu hayaliniz gerçekleşebilir. Yine de, Jüpiter'in burada gelirinizi arttırabileceği gibi borçlarınızı da arttırabileceğini unutmayın. Paranızı idareli harcamak, birikim ve yatırım yapmak, herhangi bir harcama yapmadan önce birikmiş borçlarınızı ödemek konusunda kendinizle bir anlaşma yapın. Bu sayede 2010 yılı sonunda, Ocak ayına kıyasla daha dengeli ve sağlıklı bir banka hesabına kavuşabilirsiniz.

Jüpiter 6 Haziran – 8 Eylül tarihleri arasında Koç burcuna kısa bir ziyaret gerçekleştiriyor ve size 2011 yılına dair bir ön izleme yapma şansı sunuyor. Dokuzuncu evinize yerleşen Jüpiter'in etkisiyle yaz aylarında seyahatler gündeme gelebilir ve bu olasılık önümüzdeki yıl daha da artabilir. Koç burcu aynı zamanda sizin bilgiyi temsil eden alanınızdır. Bir yaz okuluna veya eğlence amaçlı bir kursa katılın. Daha derinlemesine çalışmaları önümüzdeki yıla bırakın.

Neptün Kova burcunda, Yedinci evinizde 1995 yılında başladığı transitine devam ediyor. Bu aşk ve romantizm gezegeninin ortaklıklarınızı temsil eden burcunuzda bulunması çok iyi olabilir. Fakat Neptün aynı zamanda yanılgıların ve kafa karışıklığının gezegenidir. Gerçek aşkı saplantı derecesinde hayranlık duymaktan ayırmayı zorlaştırabilir. Bu transit sadece aşkla sınırlı değildir. İş ortaklıkları ve mesleki danışmanlıklar, arkadaşlar ve iş arkadaşları için de geçerlidir. Kime danıştığınıza dikkat edin (avukat, doktor, muhasebeci vb.). Ayrıca bu kişilerin referanslarını ve yeterliliklerini mutlaka kontrol edin.

Neptün aynı zamanda sizi canlandıran, pozitif insanlarla da buluşturabilir ve bu insanlar size ihtiyaç duyduğunuz şekilde ilham verebilir. Siz de aynısını başkaları için yapın.

Pluto, uzun Oğlak burcu transiti süresince iş hayatınızda pek çok değişikliği tetikleyecek. 2024 yılına kadar Altıncı evinizde bulunacak olan ve yavaş hareket eden bu gezegen hem küresel hem de kişisel anlamda değişime işaret eder. Önümüzdeki yıllarda iş yerinizde muhtemelen teknolojik veya finansal şartlara bağlı geniş kapsamlı değişikliklerin meydana geldiğine şahit olabilirsiniz. Sizinki olmasa bile bazı meslekler artık yürürlükten kalkabilir ya da baştan sona yeni bir mesleki eğitim gerektirebilir.

Altıncı ev aynı zamanda sağlık ve refah evinizdir. Bu nedenle kendinize bir iyilik yapın ve rutin tıbbi kontrollerinizi yaptırın. Pluto'nun etkisini hayat tarzınızı daha sağlıklı olacak şekilde değiştirmek için kullanabilirsiniz. Sağlıklı bir beslenme şekli, egzersiz, uyku ve gevşeme gibi kavramlara öncelik verin.

Aralık 2009 © Yorumcu.com

* 2010 burç yorumları kitabımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2010burç yorumları 20102010 yorumlarıburçlar 2010aslan 2010