Başak Burcu 2010 Yorumları

Başak Burcu 2010 Yorumları

Çalışkan bir Başak olarak cömert Jüpiter'in 18 Ocak'ta iş hayatınızı temsil eden Kova burcundan ayrılmasına üzüleceksiniz. Jüpiter Balık burcuna geçecek ve 2010 yılının büyük bir kısmını burada geçirecek. Sadece birkaç aylığına Koç burcunu ziyaret edecek.

Jüpiter Balık burcunda, Yedinci evinizde ilerlerken pek çok yeni insanla tanışmaya hazır olun. Bu transit aşk arayan Başaklar için en iyi transitlerden biridir. Hayatınızın kadınıyla veya erkeğiyle tanışabilir, ayaklarınızı yerden kesecek bir aşk yaşayabilirsiniz. Ayrıca, aile üyeleri hayatınızda belirgin bir rol oynayacak. Bunlardan bazılarıyla çok güçlü bağlar kuracaksınız. İçlerinden en az biri size şans getirecek. Genel olarak bu yıl özel bir rolünüz var: insanları ellerinden gelenin en iyisini yapmaları ve en iyi performanslarını sergilemeleri için cesaretlendirmek. Etrafınıza iyimserlik ve coşku yayın!

Tam Satürn'den kurtulduğunuzu düşünürken bu gezegen tekrar burcunuza dönecek ve 7 Nisan – 20 Temmuz tarihleri arasında kısa bir ziyaret gerçekleştirecek. Bu onun burcunuza gerçekleştireceği son ziyaret olacak.

Satürn yılın geri kalanını ve sonraki birkaç yılı Terazi burcunda İkinci evinizde geçirecek. Bu da maddi gelirin kısıtlanması şeklinde yorumlanır. Bu doğru olabilir fakat pek çok insan bu transiti “Kriz Mantalitesi” şeklinde yaşar, aşırı derecede tutumluluk söz konusu olur. Bu durum, ekonomik güvencesizlik, parasız kalma korkusundan kaynaklanır. Ilımlı, orta bir yol bulmayı amaçlayın. Hem birikim yapın hem de idareli, dengeli harcayın. Ayrıca, birikmiş borçlarınızı mümkün olduğunca çabuk ödemek için bir bütçe oluşturun. Kredi kartı kullanmaktan ziyade nakit parayla alışveriş yapmayı alışkanlık haline getirin.

Oğlak burcunda Beşinci evinizde bulunan Pluto Neptün'ünkine benzer bir mesaj getiriyor: yaratıcı enerjinizi geliştirin ve hayatınızı değiştirin. Doğru, Pluto'nun Oğlak burcundaki uzun transiti süresince (2024 yılına kadar) yaşayacaklarınız düşünüldüğünde bu mesaj çok basit kalır. Fakat göründüğü kadar basit bir mesaj değildir.

Oğlak burcundaki Pluto bir bakıma sizi kendinizi yeniden tanımlamaya, konforlu ve korunaklı alanınızdan çıkıp kendi soyut olan fakat somut sonuçlar veren alanlara yönelmeye teşvik eder. Kendi içinize dönün ve yaratıcılığınızı keşfedin. Daha sonra pratik yaratıcı benliğinizi ifade edin. Bunu yapmaya başlamanın en kolay yollarından biri ağaç işleri, bahçe işleri, ev geliştirme becerileri ya da yazarlık gibi yeni bir hobi öğrenmektir. Bunlardan zaman içerisinde göreceğiniz en büyük yarar öz güveninizin artması ve kendinizi daha iyi tanımanız olacaktır.

Aralık 2009 © Yorumcu.com

* 2010 burç yorumları kitabımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2010burç yorumları 20102010 yorumlarıburçlar 2010başak 2010