Terazi Burcu 2010 Yorumları

Terazi Burcu 2010 Yorumları

Jüpiter ve Satürn gibi Uranüs de bu yıl iki burcu ziyaret ediyor: Balık burcu ve Koç burcu. Muhtemelen, değişim gezegeni Uranüs'ün etkilerini iş yerinizde zaten hissetmişsinizdir. Sizin işinizi doğrudan etkilememiş olsa bile çevrenizdeki insanlardan bazılarını etkilemiştir. Ne yazık ki, işten çıkarma suretiyle şirket küçülmesi ihtimali bu yıl da varlığını sürdürüyor. Bu ihtimal özellikle Başak burcundaki Satürn'ün Balık burcundaki Uranüs ile yine tam olarak aynı hizaya geldiği dönemde güçlüdür. Tüm bu değişiklikler bahar aylarında gerçekleşebilir. Öte yandan, bu dizilim size bir hayır organizasyonuna veya benzeri iyi amaçlar için kurulmuş bir topluluğa katılarak olumlu bir değişime aracılık etmek konusunda motivasyon sağlayabilir.

Bu yaz Uranüs Balık burcuna geri dönmeden önce 28 Mayıs – 14 Ağustos tarihleri arasında Koç burcuna Yedinci evinize kısa bir ziyaret gerçekleştirdiğinde her an her şeye hazırlıklı olun. Bu süre içerisinde ruh eşiniz, arkadaş, sevgili veya akıl hocası, bir anda ortaya çıkabilir ve aynı hızla ortadan kaybolabilir. Bunun anlamı şudur: hiçbir yeni ilişkiyi çok fazla ciddiye almamalısınız ve daha da önemlisi kimseyle yasal veya finansal olarak bağlı, bağımlı hale gelmemelisiniz. Tüm bu uyarıları aklınızda tutun ve bu dönemde karşınıza çıkan yeni insanları güzünüzde yüceltmeden hayatınıza belli bir amaç için girmiş insanlar olarak değerlendirin.

Yaratıcılığınızın ne kadar derin olduğunu hala keşfetmemişseniz bu yıl bunu yapmaya yönelik cesur bir adım atın. Kova burcunda Beşinci evinizde bulunan Neptün kişiliğinizin bu yönünü keşfetmek için ihtiyacınız olan girişimci ruhu size sunacak. Dekorasyon, bilgisayar grafikerliği ya da yazarlık gibi alanlarda kendinizi deneyin. Neptün aynı zamanda ilham gezegenidir. Dolayısıyla herhangi bir hobi veya sportif faaliyet bile önünüzde yeni ufuklar açabilir.

Yatırımlar konusunda çok dikkatli ve tedbirli davranmalısınız. Beşinci evde bulunan Neptün, kısa yoldan para kazanma yanılgısına kapılmanıza yol açabilir. Bu şekilde para kazanmak pek mümkün olmayacak. Oyunu kurallarına uygun oynayın ve kendinizi riske atmayın.

Oğlak burcunda Dördüncü evinizde bulunan Pluto gelecek yıllarda ev hayatınızda bazı önemli değişiklikleri tetikleyebilir (Pluto 2024 yılına kadar Oğlak burcunda) Bunlar, evinizin modelini baştan sona değiştirmek gibi olumlu değişiklikler olabilir. Ya da, bir akrabanızla ilgilenmek için başka bir yere taşınmak zorunda kalabilirsiniz.

Pluto'nun enerjisini aile geçmişinizi, soy ağacınızı ve genetiğinizi araştırmak için kullanabilirsiniz. Pluto'nun size sağlayacağı güçlü yoğunlaşma ve kararlılık sayesinde pek çok nesil geri giderek ailenizin köklerini ortaya çıkarabilirsiniz.

Aralık 2009 © Yorumcu.com

* 2010 burç yorumları kitabımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2010burç yorumları 20102010 yorumlarıburçlar 2010terazi 2010